Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PS4 Madden NFL 24

N
Kód:
EAP448423
EAN (čárový kód):
5030942125269
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.09 kg
Objem:
0.34 l
Značka:
Electronic Arts

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Sportovní
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová
Verze Game Medium

Popis produktu

Madden NFL 24 Standard Edition     

Ztělesněte slávu v Madden NFL 24 pro PlayStation®4. Doveďte svůj tým v režimu Franchise k vítězství v Super Bowlu, vybudujte špičkový Madden Ultimate Team™, ovládněte The Yard, staňte se hvězdou v režimu Face of the Franchise a předveďte své

X-Factors v SSKO.

PŘEDOBJEDNÁVKOVÉ BONUSY

Předobjednejte si Standard Edition a získejte:

  • Dvojí nárok**
  • Elitní hráčský předmět Joshe Allena
  • Výběr dvou strategických předmětů (jeden útok a jeden obrana)
  • Vybavení NFL Marble Bills

Franchise

BUDUJTE SVŮJ ODKAZ  

Prožijte kompletní kariéru v NFL jako hráč, trenér, nebo vlastník klubu v rámci režimu jednoho či více hráčů (s on-line propojenými soutěžemi) a doveďte svůj tým ke slávě. Plánujte a promýšlejte budoucí tahy jako hlavní trenér v NFL se skautingem, správou týmu a každotýdenním stanovením strategie, které vám pomohou dovést organizaci na vrchol. Hráčské stimuly jako lokalita týmu a požadavky na plat ovlivňují jednání o smlouvách v režimu Franchise a zvyšují napětí při vyjednáváních s volnými hráči NFL. 

Madden Ultimate Team

TVORBA TÝMU NOVÉ ÚROVNĚ

Díky novým sezónám obsahu v průběhu celého roku můžete rychleji rozvíjet a vylepšovat svou vysněnou soupisku hvězd NFL a legend Síně slávy. Mějte vždy o co hrát zásluhou výzev ve Field Passu, které odemykají odměny do Madden Ultimate Teamu™ a pomáhají vám sestavit co nejsilnější tým.

SSKO

PŘEDVEĎTE SVÉ X-FACTORS

Utvořte tým a vyzkoušejte rychlý kooperativní eliminační režim hry Madden NFL 24 s neustále aktivními superhvězdnými schopnostmi X-Factor. Hrajte krátké zápasy na unikátních stadionech s dynamickými pravidly a ikonami fotbalové kultury.

Hrajte hned
Utkejte se jeden proti jednomu v on-line a off-line zápasech (v režimu jednoho i více hráčů) nebo si zahrajte sami off-line proti týmu řízenému hrou. Nastavte si vše od délky čtvrtin přes pravidla až po stadion a dresy.

Tato hra obsahuje volitelné nákupy virtuální měny ve hře, kterou lze použít k získání virtuálních herních předmětů, včetně namátkového výběru virtuálních herních předmětů.

Face of the Franchise: The League

ZAPIŠTE SE DO HISTORIE

Vezměte NFL útokem na postu dle vlastního výběru (QB, WR, RB, CB, MLB) ve vysněném týmu. Skvělými výkony na hřišti získejte odměny a postupte na vyšší úrovně. Drive Goals a Drive Summaries vám umožní vyladit si herní zážitek a získat zpětnou vazbu a odměny na základě vašich výkonů. Získejte výkonnostní bonusy z týdenních aktivit a tréninků mezi zápasy, abyste na své cestě Road to 99 dosáhli maximální prestiže. Je načase ukázat všem, že patříte mezi nejlepší hráče NFL všech dob.

The Yard
DOMINUJTE NA HŘIŠTI

Staňte se nejlepšími hráči světa v tomto zajímavém herním režimu 6 na 6 a zahrajte si na fantastických místech po celém světě. Vystavte na odiv svůj styl s nejbombastičtějším vybavením ve hře. The Yard je plně integrovaný do režimu Face of the Franchise a nabízí další možnosti vývoje vaší postavy.

*Platí podmínky a omezení. Podrobnosti naleznete na https://www.ea.com/games/madden/madden-nfl-24/disclaimers.

**Podléhá podmínkám. Podrobnosti naleznete na https://www.ea.com/games/madden-nfl/madden-nfl-24/dual-entitlement.