Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

V
Kód:
KOP30510
EAN (čárový kód):
5024866344028
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
Codemasters

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Závodní
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Playstation 3

Produkt je použitý ale funkční. Zboží můžete reklamovat do 12 měsíců od zakoupení. Pro více informací můžete kontaktovat infolinku.

Už je to tak, jedna z nejpopulárnějších závodních her se vrací. Podzimní release F1 2010 bude skutečnou senzací.

F1 2010, oficiální hra FORMULA ONE ™, zahrnuje všechny oficiální týmy, jezdce i okruhy z této vzrušující sezóny. F1 2010 bude svědkem návratu sedminásobného mistra světa F1, Michaela Schumachera, představí několik nových týmů a také zcela nový Korejský mezinárodní okruh, který bude hostit 2010 FORMULA 1 KOREAN GRAND PRIX.

Hru si užijete v rozsáhlém režimu kariéry, řadě letmých závodů, kvalifikacích nebo přímo v GRAND PRIX™. Hráči zažijí jedinečný pocit závodů těch nejvyspělejších automobilů, na nejlepších světových okruzích, v single playeru a online multiplayeru až pro 12 závodníků.

F1 2010 bude rozhodně výzvou, pojedete za nejlepší řidiče na světe v celé řadě herních režimů, od zahřívací kola až po plnou GRAND PRIX™. V režimu kariéry a vývoje svého týmu se budete moci pohybovat v časovém horizontu víkendů, 3, 5 až 7 let.

Na hře usilovně pracuje Codemasters Studios Birmingham a je vyvíjen na EGO™ Game Technology Platform. Technologie byla vyvinuta natolik, aby podpořila unikátní aerodynamiku a ovládání 200MPH FORMULA ONE vozů a hráč mohl pocítit skutečný vrchol motoristického sportu.

Kompatibilita s volanty pro Playstation 3

  • DUAL SHOCK 3
  • Logitech Driving Force EX/RX
  • Logitech Driving Force Pro
  • Logitech Driving Force GT
  • Logitech G25 Racing Wheel
  • Logitech G27 Racing Wheel
  • Thrustmaster Run’N’Drive Wireless Rumble Force
  • Thrustmaster Dual Trigger Rumble Force