Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

P
Kód:
IDPC5075
EAN (čárový kód):
0725765070067
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.14 kg
Objem:
0.38 l

Minimální systémové požadavky:

Pentium 800

512 MB RAM

Grafická 3D karta 64 MB

Windows 98/2000/XP/7/8/10

Obsahuje digitální kód v krabičce

Popis produktu

Polda Pankrác se vrací již posedmé. A je to návrat jaksepatří. Záhadná zpráva Temného lorda Vedra a havárie kosmické lodi odstartují kolotoč událostí, které může vyřešit jen náš elitní detektiv Pankrác. S grácií sobě vlastní se pouští do akce a můžete si být jisti, že bezpečnost matičky Země je před šmejdem z vesmíru v těch nejlepších rukách.

Víte, že ve dvou se to lépe táhne? Poprvé v sérii nebude Pankrác na misi sám. Doprovod mu bude dělat sympatická parťačka, která s použitím ženských zbraní a s ladností kočky zasáhne tam, kde by po nájezdu našeho Pankráce zůstal jen chaos a zmar. Dobrodružství zavede naše hrdiny na Celebritycon, setkání největších hvězd a mozků naší planety. Chtějí mimozemšťané unést výkvět lidské společnosti? Co před námi tají vůdci světových velmocí? Hrozí naší civilizaci nebezpečí, nebo je to všechno jinak?

Pojďte s námi do akce v klasické point and click adventuře s hvězdným dabingem! Polda Pankrác je připraven a ve stoprocentní formě! V křesle u televize a s pivem v ruce.

Klíčové prvky

  • Dvourozměrná ručně malovaná stylizovaná grafika
  • Špičková grafika a animace
  • Více než 40 herních obrazovek a stovky předmětů
  • Hvězdný dabing – Luděk Sobota, Jiří Lábus, Bohdan Tůma, Valerie Zawadská a další
  • Herní doba 12-15 hodin
  • Několik akčních meziher (box, házení mincí, startování traktoru a mnoho dalších)
  • Příjemná herní obtížnost

Minimální systémové požadavky:

Pentium 800

512 MB RAM

Grafická 3D karta 64 MB

Windows 98/2000/XP/7/8/10