Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

B
Kód:
HRPC0200B
EAN (čárový kód):
810050912266
Počet ks v balení:
1
Hmotnost:
9.55 kg
Objem:
44.46 l
Značka:
HORI

Produkt má poškozený obal, zboží je funkční a nepoškozené.

 

Ve spolupráci se společností Gaijin Entertainment, vývojářem hry War Thunder, s potěšením oznamujeme nový letový řídicí systém HORI HOTAS a držák pro PC - včetně bonusového DLC se třemi stíhacími letadly z limitované edice a dalšími prvky! Vyberte si svůj preferovaný herní styl díky specializovanému ocelovému stolnímu držáku, který vám umožní umístit ovládací prvky autenticky jako ve skutečné stíhačce. Zažijte autentickou simulaci letu s více než 200 konfigurovatelnými ovládacími funkcemi a funkcí dvojitého plynu s kormidlem, která umožňuje nezávislé ovládání dvoumotorových strojů. Joystick je vybaven dvoustupňovými spouštěči pro ovládání pokročilých zbraňových systémů a vysoce odolnými senzory s Hallovým jevem pro přesnost. Pomocí doprovodné aplikace můžete nastavit analogovou citlivost, mapování tlačítek, mrtvé zóny, jas LED ukazatele a další funkce. HORI HOTAS Flight Control System & Mount je špičkový simulační systém řízení letu, který vás vynese do oblak!

Vlastnosti:

  • Obsahuje limitovanou edici War Thunder

  • Přesný joystick s dvojitou spouští a senzory Hallova jevu

  • Dvojitý plyn s nastavitelným odporem lze uzamknout dohromady nebo oddělit pro ovládání dvoumotorových letadel

  • Ovládejte všechny funkce letadla pomocí plně vybaveného ovládacího panelu s kovovými přepínači

  • Plně nastavitelný ocelový stolní držák pro pohlcující simulaci kokpitu

Simulujte skutečné rozvržení kokpitu

Součástí jsou robustní ocelové montážní konzoly, které umožňují přizpůsobit uspořádání kokpitu a výšku komponent. Umístěním joysticku vpravo nebo před sebe můžete simulovat různá reálná uspořádání kokpitu.

Dvoustupňová spoušť


Dvoustupňová spoušť umožňuje hráčům ovládat dvě samostatné zbraně jednou spouští. Například částečným stisknutím spustíte palbu z kulometů a úplným stisknutím vystřelíte rakety nebo jinou zbraň.

Přesný joystick


Joystick využívá bezkontaktní senzory s Hallovým jevem, které umožňují přesné 16bitové ovládání a zároveň jsou velmi odolné. Pomocí bezplatné doprovodné aplikace můžete upravovat mrtvé zóny, nastavení citlivosti a další funkce.

Téměř 200 funkcí


Pro každý ze 3 režimů můžete nastavit 61 funkcí tlačítek a 9 analogových os.

Ovládejte různé funkce, jako je radar, podvozek, klapky a vzduchové brzdy, stejně jako ve skutečném letadle. Režimy můžete přiřadit pomocí doprovodné aplikace.

Dvojitý plyn s bočním řízením osy


Nezávisle ovládaná dělená škrtící klapka určená k simulaci provozu dvoumotorových letadel.

Volitelné styly ovládání vychýlení


Joystick je vybaven osou otáčení a plynová páka má kormidlo, což umožňuje nezávislé ovládání osy Z. Podle svého herního stylu si můžete vybrat, zda budete ovládat boční osu letadla joystickem, nebo plynovou pákou.

Simulujte skutečné rozvržení kokpitu


Joystick a plynovou páku lze bezpečně připevnit na stůl pomocí přiložených studijních ocelových držáků. Díky čtyřem nastavitelným výškovým úrovním můžete snadno přizpůsobit rozložení a polohu podle svých preferencí.

Související zboží