Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Ubisoft ohlásil vývoj nového next - generation titulu Tom Clancy´s The Division

Ubisoft včera na Electronic Entertainment Expo (E3), ohlásil vývoj hry Tom Clancy’s The Division. Toto přelomové online RPG s otevřeným světem pro Xbox One®, the all-in-one games and entertainment system od Microsoftu a PlayStation® 4 computer entertainment system. The Division je plánována na rok 2014. 

[Celý článek]

Ubisoft odhalil lineup her pro stěžejní E3

Ubisoft odhalil lineup titulů, díky kterému považuje letošní výstavu za jednu z nejvýznamnějších Electronic Entertainment Expo (E3) posledních let. V 15:00 PDT ( 24:00 CET) 10. června, zahájí Ubisoft setkání s pozvanými médii v Los Angeles Theatre, na které představí první náhledy lineupu her. Nebudou mezi nimi chybět ani next-generation  hry, inovativní díly populárních sérií i nových titulů.  

[Celý článek]

Ubisoft odhlásil vydání Rayman Legendy pro Playstation Vita

Ubisoft dnes ohlásil, že fanoušci Raymana si budou moci zahrát  Rayman Legends na Playstation Vita. Ten bude vydán spolu s ostatními konzolovými verzemi 30. srpna.

[Celý článek]

Ubisoft® přináší Assassin´s Creed IV® Black Flag, Watch Dogs a další top tituly na Xbox One

Po ohlášení Xbox One, nového zábavného systému od Microsoftu, který nabídne mnoho služeb v jednom, odhalil Ubisoft, že dva z jeho nejočekávanějších titulů – Assassin´s Creed IV Black Flag a Watch Dogs – budou na tuto platformu dostupné později v letošním roce. Ubisoft také ohlásil, že next-gen titulů bude celkem minimálně šest, které by měly být vydány během prvního roku života konzole Xbox One. 

[Celý článek]

Ubisoft odhalil novou sběratelskou figurku pro Assassin´s Creed IV Black Flag

Dnes Ubisoft odhalil novou figurku Assassin’s Creed IV Black Flag, Blackbeard the Legendary Pirate, která bude k dispozici od října 2013 v regionu EMEA spolu s figurkou Edward Kenway: The Assassin Pirate, již dostupnou k předobjednávkám na Uplay.

[Celý článek]

Edice Bukanýra hry Assassin´s Creeed IV Black Flag a edice Ochránce hry Watch Dogs budou k zakoupení exkluzivně v JRC a Brlohu

Společnosti ConQuest Entertainment a.s. a Playman s.r.o. oznamují, že edice Bukanýra očekávaného titulu Assassin’s Creed IV Black Flag a edice Vigilante titulu Watch_Dogs budou v České a Slovenské republice dostupné exkluzivně v síti prodejen JRC a Brloh.

[Celý článek]

Ubisoft představuje THE WATCH, VIP program pro komunitu fanoušků Assassin´s Creed

Ubisoft® odhalil delší detaily o svém prvním VIP programu, THE WATCH, který je věnován komunitě fanoušků Assassin´s Creed. Ta je nyní dostupná  pro všechny hráče, kteří si předobjednají Assassin´s Creed IV Black Flag prostřednictvím online či kamenných obchodů.

[Celý článek]

Aplikace Rayman® Legends Online Challenges je nyní zdarma dostupná na Nintendo eShopu

Ubisoft oznámil, že majitelé Wii U™ si mohou již nyní zdarma stáhnout aplikaci The Rayman Legends Challenges na Nintendo e-Shopu. Hráči si mohou užívat Online Challenges až do vydání plné hry Rayman Legends. Ta bude dostupná pro PlayStation®3 computer entertainment system, the Xbox 360® video game and entertainment system od Microsoftu, a Wii U™ od Nintenda od 30. srpna.

[Celý článek]

Ubisoft představil sběratelské edice Assassins Creed IV Black Flag pro region EMEA

Ubisoft odhalil obsah sběratelských edic Assassins Creed IV Black Flag pro EMEA region. Hra Assassins Creed IV Black Flag vychází pro Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4, Wii U a PC.

[Celý článek]

Ubisoft vypustil podrobnosti o sběratelských edicích hry Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist

Ubisoft vypustil podrobnosti o sběratelských edicích hry Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist v regionu EMEA pro Xbox 360, PlayStation 3 a PC.

[Celý článek]


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.