Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist bude obsahovat české titulky

ConQuest entertainment a.s. s potěšením oznamuje, že jedna z nejočekávanějších her od francouzského vydavatele Ubisoft, Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist, bude obsahovat české titulky pro platformy Xbox 360 a PlayStation 3. Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist vychází 22. srpna 2013 pro Xbox 360, PlayStation 3 a PC.

[Celý článek]

Dívčí vášeň pro jízdu na koni vstupuje do dalšího rozměru s Imagine champion rider 3D od Ubisoftu

Ubisoft oznamuje, že IMAGINE CHAMPION RIDER 3Dnejnovější přírůstek úspěšné značky Imagine, je dostupný od 15. února pro Nintendo 3DS. Hra plně využívá vlastností Nintendo 3DS a dopřeje vám neomezené jezdecké zážitky s realistickými 3D animacemi.  

[Celý článek]

Rayman Legends vyjde na PlayStation 3 a Xbox 360 již letos

Ubisoft oznámil, že Rayman Legends, který byl již oznámen na Wii U od Nintenda, vyjde rovněž na Playstation 3 a Xbox 360. Všechny verze jsou očekávány na začátku září 2013.

[Celý článek]

Marvel Avengers: Battle for Earth právě v prodeji na Wii U

Skrullové přistáli a nastala chvíle aby jste se vtělili do Vašich oblíbených super hrdinů z Marvelu a porazili nepřátelé během tajné invaze. Vypusťte svého vnitřního super hrdinu v Marvel Avengers Battle For Earth!

[Celý článek]

Společnost Ubisoft získala THQ Montreal

Společnost Ubisoft oznámila, že získává do vlastnictví pobočku THQ Montreal a také práva pro hru South Park: The Stick of Truth, která je externě vyvíjena společností Obsidian.

[Celý článek]

Postavte se ještě více svému šílenství s Far Cry 3

Ubisoft oznámil uvolnění "Deluxe Bundle" DLC balíčku pro Far Cry 3, který je nyní k dispozici pro Xbox 360 a PlayStation 3.

"Deluxe Bundle" rozšiřuje hru Far Cry 3 o bonusový obsah zahrnutý v Insane Edition.

[Celý článek]

Assassin's Creed Brotherhood + Assassin's Creed Revelations double pack právě v prodeji

Assassin's Creed Brotherhood a Assassin's Creed Revelations nyní ve výhodném balení! Zahrajte si dva díly s Eziem za skvělou cenu.

Balení obsahuje:

  • Assassin's Creed Brotherhood
  • Assassin's Creed Revelations
[Celý článek]

Ubisoft vypustil Assassin's Creed III

Ubisoft oznámil, že druhý stahovatelný obsah pro Assassin's Creed III s názvem "The Battle Hardened", je již ke stažení pro Xbox 360. Pro PlayStation 3 a PC bude dostupný od 15.ledna.

[Celý článek]

Assassin's Creed III překonal 7 miliónů prodaných kusů po celém světě

Ubisoft dnes oznámil, že Assassin's Creed III je nejrychleji prodávaná hra v historii firmy. Celkové prodeje přesáhly 7 milionů prodaných kusů měsíc po vydání.Fanoušci v singleplayerové kampani strávili více než 82 století a spáchali více než 3 miliardy vražd. Smrtící akce pokračovala v multiplayeru, kde bylo připojeno dvakrát tolik hráčů než v Assassin’s Creed Revelations. K dnešnímu dni bylo v multiplayerových misích provedeno více než 250 milionů atentátů v 5 miliardách misí.

[Celý článek]

Ubisoft oznamuje DLC The Hidden Secrets pro Assassin's Creed III

Ubisoft oznamuje první stahovatelný obsah “The Hidden Secrets“, který je již nyní k dispozici pro majitele Season Pass na Xbox 360, pro PlayStation 3 a PC je připraven na zítřek. „The Hidden Secrets“ balíček bude ke stažení 11. prosince na Xbox Live Arcade a 13. prosince na PlayStation Network. Toto DLC vyjde pro Wii U od Nintenda později.

[Celý článek]


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.