Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

1. 2. 2023, Tisková zpráva, Ubisoft
 

Ubisoft oznámil, že značka The Crew vstupuje do nové éry se zbrusu novou hrou: The Crew™ Motorfest. Ta vyjde během letošní roku na platformy PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC (skrz Ubisoft Store a Epic Games Store). Hráči si ji budou moci rovněž zahrát skrz předplatná Ubisoft+ a Amazon Luna.*

Vítejte na Motorfestu! Tento jedinečný festival nabídne to nejlepší ze závodnické kultury. Motorfest umožní všem milovníkům aut si splnit jejich tajné závodnické sny díky závodům, tematickým eventům i unikátním výzvám. Ať už budete jezdit kdekoliv, všude na vás čeká pravá závodnická zábava. 

The Crew Motorfest našel svůj domov na jednom z nejúžasnějších a nejživějších míst na planetě – ostrově Oahu, které je součástí havajského souostroví. Jedná se o perfektní zasazení pro hru, jež nabídne hráčům si společně užít jejich závoďáky. Ať už se budete řítit skrz ulice Honolulu, sjíždět popelavé svahy sopek, prodírat se hustými deštnými lesy, smykovat okolo vysokých hor či pomalu popojíždět po slunečných pláží, vždy se bude jednat o jedinečný závodní zážitek. Nezáleží, jestli si na silnice vydáte sami, nebo se svojí partou, objevovat celý ostrov bude možné z poza volantu stovek legendárních vozidel.

Toto je však pouhý začátek! Více informací o celém Motorfestu programu můžete očekávat v nadcházejících měsících. 

Vývojářský tým Ubisoft Ivory Tower chce nabídnout ten nejlepší závodní zážitek pro všechny hráče. Z toho důvodu se vybraní hráči mohou od dnešního dne registrovat do Insider programu. V rámci tohoto uzavřeného testování (rozděleného do vícero fází) pomůžete vývojářům získat zpětnou vazbu a vylepšit hru jak při vydání, tak i po něm. První etapa Insider programu bude dostupná pouze pro PC hráče z toho důvodu, abychom dostali první reakce co nejrychleji. Během dalších fází se testování dostane i na konzole. Registrovat se do Insider programu můžete zde – www.thecrewgame.com/insiderprogram.

*Ubisoft+ v rámci služby Luna vyžaduje propojení účtů a Multi Access plán. Uplatňují se geografická omezení.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.