Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

11. 11. 2021, Tisková zpráva, Ubisoft
 

Společnost Ubisoft® oznámila, že Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction vyjde 20. ledna 2022 s cross-play systémem Buddy Pass, který umožní hráčům hrát zdarma* společně s plnou podporou funkcí cross-save a cross-progression na platformách Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, Stadia a Windows PC skrz Ubisoft Store. Hráči rovněž mohou využít předplatných Ubisoft+ na PC, Stadia a Amazon Luna.**

Hráči si už mohou předobjednat standardní edici za sníženou cenu 1299 Kč a užít si hru Rainbow Six Extraction, která nabídne spoustu obsahu: hloubkový systém progrese u operátorů, čtyři různá nastavení obtížnosti, 12 zcela nových a nepředvídatelných map (přibližně třikrát větší v porovnání s mapami z Rainbow Six Siege), které se nacházejí ve čtyřech různých dynamických regionech, přes 60 zbraní, techniku z Rainbow Six Siege a 15 exkluzivních technických REACT vychytávek. Po vydání titul obohatí spousta dodatečného obsahu včetně týdenních výzev.

Každá z edic hry odemkne dva tokeny systému Buddy Pass. Ten umožní hráčům pozvat další dva parťáky ve zbrani a společně si mohou zahrát zcela až po dobu 14 dní, a to dokonce na různých platformách!* Během těchto dvou týdnů se všechen postup, který hráči dosáhnou, započte a přenese se v případě, že se rozhodnou si pořídit plnou verzi.

Všichni fanoušci, kteří už hráli Rainbow Six Siege a nyní se pustí do Rainbow Six Extraction, obdrží United Front bundle, v němž najdou čtyři exkluzivní sety vybavení (mohou být využity v obou hrách) a okamžitě se jim v Rainbow Six Extraction odemkne 18 operátorů z Rainbow Six Extraction. 

Vývoj hry vede studio Ubisoft Montreal.**** Rainbow Six Extraction zve hráče, aby se připojili k Rainbow Exogenous Analysis & Containment Team (REACT) a zapojili se do bitev, kde na jedné straně bojuje tříčlenný tým operátorů z Rainbow Six Siege a na té druhé nepřátelské příšery známé jako Archæans. Vůbec poprvé hráči mohou využít systém levelování pro všech 18 operátorů, což jim umožní objevovat nové způsoby hraní. Po postupu na novou úroveň se hráčům odemknou nové kontaminované oblasti, operátoři, upravitelné předměty, nová REACT technika, vyšší úrovně obtížnosti, a dokonce získají lepší povědomí o příběhovém pozadí. Rainbow Six Siege také nabídne pravidelné dávky nového obsahu.

Pro vice informací o hře navštivte r6extraction.com a sledujte sociální sítě hry (@R6Extraction).

Pro vice informací o dalších Ubisoft hrách navštivte news.ubisoft.com. 

*Zkušební verze je dostupná na platformách PlayStation, Xbox a PC (pouze skrz Ubisoft Connect, Epic Games Store a Stadia). Data a podmínky nabídky se mohou měnit. Uplatňují se omezení včetně omezení dostupnosti, obsahu a technických možností. Vlastnosti Buddy Passu se mohou měnit. Neplatné tam, kde je zakázáno. Pro vice informací navštivte: https://ubi.li/BuddyPass.
**Ubisoft+ na platformách Stadia a Luna vyžadují spárování účtů a Multi Access plán. Geografická omezení se uplatňují. 
***Podmínky a omezení se mohou měnit, pro vice informací navštivte https://ubi.li/cross-ownership.
****Ve spolupráci s Ubisoft studii v Bordeaux, Bukurešti a Saguenayi. E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.