Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

20. 10. 2023, Nintendo, Switch, Tisková zpráva
 

Překvapení čekají za každým rohem, protože dnes vychází Super Mario Bros. Wonder pro Nintendo Switch. Princ Florian pozval Maria a jeho přátele do Flower Kingdom, ale nepozván se objeví další starý známý. Bowser a jeho přisluhovači se vetřou na večírek a ukradnou Wonder Flower, který spojí Bowsera s hradem Prince Floriana a promění ho v plovoucí pevnost. Jakmile se síla Wonder Flower začne šířit po celém království, začnou se dít nejrůznější podivné a úžasné věci. Bowserův hrad je nyní zcela mimo kontrolu, a tak se hráči společně s Mariem a jeho přáteli vydávají na nové 2D dobrodružství plné zázraků, aby zachránili Flower Kingdom.

Zde jsou některé vychytávky, které mohou hráči v tomto podivuhodném dobrodružství zažít:

  • Království překypující rozmanitostí: Flower Kingdom se skládá ze šesti různých světů, jež obklopují ostrovy Petal Isles, takže hráči mají k dispozici celkem sedm území k prozkoumání, včetně otevřených oblastí, kterými se mohou volně procházet.
  • Svět zázraků: Každá úroveň obsahuje svou vlastní Wonder Flower, často dobře schovanou. Když se jí hráči dotknou, aktivují efekt Wonder a zcela změní průběh úrovně a hratelnost. Trubky se mohou začít pohybovat, terén se naklánět, změní se perspektiva nebo se hráči začnou vznášet v prostoru. Může se stát, že i Vaše postava se promění.
  • Celá parta je tu: Na výběr je 12 různých postav, takže se hráči mohou ujmout role Maria, Luigiho, Peach, Daisy, Blue nebo Yellow Toada, a dokonce i Toadette. Za všechny hraje naprosto stejným způsobem. Hráči si navíc mohou vybrat různě barevné Yoshi a Nabbita, kteří nemohou být zraněni, takže jsou ideální, pokud hledáte méně náročný zážitek.
  • Spousta power-upů: Super Mario Bros. Wonder nabízí kromě známých bonusů také tři nové power-upy. Sloní forma Elephant umožňuje hráčům rozbíjet bloky, odhánět nepřátele, a dokonce nasávat a stříkat vodu chobotem. Forma Bubble zase umožňuje hráčům vyfukovat plovoucí bubliny, které lze použít k chytání nepřátel z dálky. A díky formě Drill se snadno vypořádáte s ostnatými nebo odolnými nepřáteli. Umožňuje také hráčům zahrabávat se a pohybovat se v zemi (anebo také ve stropě).
  • Hromada odznaků: V průběhu dobrodružství budou hráči moci získat celou řadu různých herních odznaků, z nichž každý má své vlastní speciální schopnosti. Využívejte vzdušné plachtění, zvyšování rychlosti ve vodě, super vysoké skoky a další. Některé odznaky hráčům poskytnou také užitečné bonusy, jako například další Super Mushroom, bonusové mince za poražení nepřátel nebo schopnost odhalit v úrovních skryté předměty.
  • Podělte se o zábavu: V lokálním multiplayeru se můžete sejít až se třemi kamarády. Můžete si navzájem oživovat své duchy, nebo dokonce nechat hráče Yoshiho vozit ostatní. Při hraní online* se můžete podívat, ve kterých úrovních jsou Vaši přátelé, a připojit se k nim. Některé úrovně můžete hrát běžným způsobem nebo z nich udělat závod. I při sólovém hraní online je možné narazit na živé stíny hráčů a speciální stojany umístěné online hráči. Dotkněte se jich, abyste je oživili, nebo zanechte vlastní stojan, abyste pomohli ostatním.

Konzole s motivem Maria Nintendo Switch – OLED Model Mario Red Edition je již dostupná v obchodech (hra není součástí balení). Spolu se dvěma ovladači Joy-Con a dokovací stanicí Nintendo Switch má tato konzole legendární červenou barvu, a na zadní straně je vyobrazena silueta Maria. Když se podíváte pozorněji, najdete tam také skryté ikony mincí. Ohledně dostupnosti se prosím informujte u místních prodejců.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.