Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

QNAP TVS-X82 - vysoce výkonné servery pro podnikové nasazení

QNAP oznámil uvedení výkonné řady TVS-x82 orientované na podnikové uživatele, kteří potřebují maximální výkon a efektivitu úložišť. Řada TVS-x82 dostupná ve třech modelech (TVS-1282, TVS-882 a TVS-682) a je postavena na vícejádrových 14nm procesorech 6. generace Intel.

[Celý článek]

QNAP TBS-453A - první NAS na světě s M.2 SSD disky

QNAP uvádí první světový NAS založený na M.2 SSD -TBS-453A NASbook. TBS-453A, který je vybaven čtyřjádrovým procesorem Intel® a k ukládání dat využívá M.2 SSD poskytuje plnou funkcionalitu NAS s ochranou RAID v ultra-kompaktní podobě

[Celý článek]

QNAP HS-251+ - tichý a výkonný čtyřjádrový NAS s HDMI

Conquest uvádí na trh nejnovější přírůstek do své řady Silent NAS, vyspělejšího HS-251+ se čtyřjádrovým procesorem Intel® Celeron® 2,0GHz, 2GB paměti DDR3L RAM a výkonnou integrovanou grafikou. Je koncipována jako domácí NAS mající sloužit zábavě a podporuje širokou škálu multimediálních aplikací, konektivitu rozhraní HDMI pro přehrávání na místním systému, překódování videí v reálném čase a offline

[Celý článek]

Nový stylový QNAP TS-453mini s HDMI a čtyřjádrovým procesorem

Conquest uvádí novinku z dílny QNAPu. Čtyřdiskový NAS s názvem TS-453mini je výkonný, spolehlivý a bezpečný vertikální NAS vhodný do malých kanceláří. Stylový lesklý design, tichý chod a LED indikátory s úpravou svítivosti jsou jedny z nových funkcí, které spolu s výbornými vlastnostmi a aplikacemi vytváří z TS-453mini řešení pro každodenní ukládání, zálohu a sdílení dat, a také pro zábavu. TS-453mini je kompletním řešením pro malé organizace a firmy, které chtějí mít svůj spolehlivý soukromý cloud.

[Celý článek]

Nová řada serverú QNAP TS-X51

Nová řada serverú QNAP TS-X51.  Výkonné dvoujádrové NAS servery s kódováním videa v reálném čase!

Řada QNAP TS-x51 je výborné řešení pro uživatele požadující vysoký výkon a velkou kapacitu. S pokročilým systémem QTS jsou funkce NAS hračkou - záloha dat, synchronizace dat, vzdálený přístupu, přehrávání videí a hudby a mnoho dalšího. Jednoduše vytvoříte vlastní cloud a vaše data budou přístupná odkudkoliv.

[Celý článek]

QNAP zpřístupnil nový systém QTS 4.0 také pro NAS servery řad TS-x69,  x19 a x12

QNAP Systems rozšiřuje počet modelů, které podporují nový systém QTS 4.0. Ten přichází s podporou oken s funkcí „táhni a pusť“, vylepšeným cloudem a synchronizací, řadou multimediálních i dalších funkcí. Konkrétně se jedná o modelové řady TS-x69,  x19 a x12. Naopak NAS servery řad TS-x20 a x21 jej podporují od svého uvedení na trh.

[Celý článek]

QNAP představil dvě nové řady TS-x20, TS-x21 NAS serverů a vydal nový systém QTS 4.0

ConQuest entertainment a. s. ve spolupráci se společností QNAP Systems uvádí na český trh dvě nové na sebe navazující řady TS-x20 a TS-x21. Konkrétně se jedná o jedno TS-120/121, dvou TS-220/221 i čtyř diskové modely TS-420/421, které jsou k dispozici i v rackovém provedení. Všechny NAS servery staví na úsporných procesorech Marvell a především novém systému QTS 4.0. Ten přichází s podporou oken s funkcí „táhni a pusť“, vylepšeným cloudem a synchronizací, řadou multimediálních i dalších funkcí.

[Celý článek]

QNAP přidává do NAS serverů TS-x69L a TS-x69 Pro multimediální funkce HD Station a TV Station

ConQuest Entertainment a. s. ve spolupráci se společností QNAP Systems oznamuje přidání nových multimediálních funkcí do řad TS-x69 Pro a TS-x69L. HD Station staví na prostředí XBMC, které umožňuje NAS server proměnit na výkonné multimediální centrum s velkou datovou kapacitou. TV Station zase podporuje připojení externího TV tuneru.

[Celý článek]

QNAP představuje novou řadu rackových  NAS serverů TS-x70

ConQuest entertainment a. s. ve spolupráci se společností QNAP Systems uvádí na český trh dva modely TS-870U-RP pro osm a TS-1270U-RP pro až dvanáct pevných disků. Oba jsou prvními zástupci nové řady TS-x70, která je postavena na dvoujádrových procesorech Intel. Každý z výše uvedených serverů disponuje dvojicí rychlých USB 3.0 portů a dvojicí gigabitových síťových portů. Nechybí podpora virtualizace a celá řada možností zálohování.

[Celý článek]

QNAP vydal pro své NAS servery nový firmware 3.8 s podporou Windows 8 a zlepšením multimediálních funkcí

ConQuest Entertainment, a. s. ve spolupráci s taiwanskou společností QNAP Systems, předním světovým výrobcem NAS serverů a monitorovacích systémů, oznamuje vydání nového firmwaru pro své NAS servery. Verze 3.8 přináší podporu nového operačního systému Windows 8, upravuje uživatelské prostředí, vylepšuje multimediální funkce a podporuje připojení přes proxy server. Uživatelům NAS serverů řady x69 navíc nově přináší také funkci Surveillance Station Pro.

[Celý článek]


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.