Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

12. 5. 2021, Tisková zpráva, Ubisoft
 

První velká expanze pro hru Assassin’s Creed® Valhalla s názvem Wrath of the Druids vychází na všechny platformy už zítra. Nové dobrodružství zavede Eivora do okouzlujícího a překrásného Irska, kde společně s hráči bude odhalovat tajemství starověkého kultu druidů Children of Danu. Ponořte se do gaelských mýtů a folklóru, najděte si svou cestu skrz strašidelné lesy i oslnivou krajinu a pomozte gaelským králům sjednotit Irsko. 

Příběh začíná ve chvíli, kdy si Eivora vyžádá jeho dlouho ztracený bratranec Barid, toho času žijící v Irsku. Následně si je oba povolá nejvyšší irský král Flann Sinna, a tak se oba vydávají na nebezpečné dobrodružství s cílem spojit válčící strany. Na jednu stranu pozoruhodné, ale na tu druhou velmi zrádné keltské Irsko je zcela novou oblastí, ve které najdete tři provincie a město Dublin. To vše je nachystané na vaše objevování. Rozšíření rovněž nabízí i známé a historické pamětihodnosti jako Obrův chodník, kopec Tara, Black Pig’s Dyke, stolovou horu Ben Bulben a mnohé další.

DLC Wrath of the Druids, jenž bylo vyvíjeno ve studiu Ubisoft Bordeaux*, nabízí nové herní funkce a obsah pro hru Assassin’s Valhalla:

  • Plňte královské rozkazy přímo od galského krále a získávejte zdroje
  • Získávejte a vládněte irským pevnostem, formujte spojenectví, kontrolujte obchodní cesty a udělejte z Dublinu centrum veškerého obchodu
  • Vyměňujte vzácné zdroje se zámořskými národy a učiňte irské hlavní město prospívající metropolí
  • Ovládněte boj se zcela novou zbraní – srpem. Tato rychlá a smrtelná čepel může být i dvouruční zbraní
  • Využijte nových schopností jako Viking Salute, Smoke Bomb Arrow, Irish Hound Summoning a Sickle Combo
  • Bojujte a porazte nové silné nepřátele včetně Children of Danu (záhadný kult druidů), Dregrů (skupina Irů) i nové mytické příšery
  • Objevujte nové možnosti vybavení a zbraní, a upravujte vlastní loď, Eivorova koně, havrana, tetování, vlasy i to, jak vypadá vaše vesnice.

Hraní rozšíření nevyžaduje dohrání kompletního příběhu základní hry. Do Wrath of the Druids se hráči dostanou poté, co připlují do Anglie a dokončí jeden z dvojice příběhových regionů Grantebridgescire/Ledecestrescire. Oba jsou odemčeny okamžitě po příjezdu z Norska. Taktéž pro hraní expanze není vyžadována žádná maximální úroveň hlavního hrdiny.

Titul Assassin’s Creed Valhalla je dostupný na konzolích Xbox Series X | S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, na PC skrz Epic Games Store a Ubisoft Store (i jako součást služby Ubisoft+) a na službách Google Stadia a Amazon Luna.** Samotnou expanzi The Wrath of the Druids si hráči mohou pořídit za cenu 24,99 euro, nebo v rámci season passu, který je dostupný za 39,99 euro. Ten je součástí i Gold, Ultimate a Collector edice hry Assassin’s Creed Valhalla.

Assassin’s Creed Valhalla od týmu Ubisoft Montreal* nabízí hráči podmanivý zážitek hraní za Eivora, legendárního vikinského válečníka, který je vyhnán z Norska nekonečnými válkami a mizejícími zdroji během 9. století. Hráči mohou zažít nemilosrdný bojový styl vikingských válečníků s vylepšeným bojovým systémem a užít si tak nové herní mechanismy jako nájezdy a útoky na pevnosti, budování vlastní vesnice i vylepšený systém postupu a úpravy zbraní. Svět v Assassin’s Creed ovlivňují politické aliance, bojová rozhodnutí nebo rozhodnutí během konverzací. Hráč musí vážit svůj další krok tak, abych ochránil domov klanu i svoji budoucnost.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.