Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

24. 2. 2023, Nintendo, Switch, Tiskové zprávy
 

Vydejte se až s třemi* dalšími přáteli na planetu Popstar, kde si budete klestit cestu skrz pestrobarevné světy s cílem opravit loď záhadného cestovatele Magolora a zachránit celou nastalou situace ve hře Kirby’s Return to Dream Land Deluxe, ke které můžete sledovat nejnovější trailer. 

Nezáleží na tom, jestli se jedná o vůbec první seznámení s Kirbym, nebo naopak jste dlouholetý fanoušek, hra oběma skupinám hráčům nabídne nový obsah a vylepšení včetně pomocníka Magolora, který vám bude v příběhovém režimu krýt záda. Dále se můžete těšit i na vylepšenou vizuální stránku i podporu amiibo.  

King Dedede, Meta Knight and Bandana Waddle Dee jsou ikonickými postavami, které se ke Kirbymu připojí v kooperačním režimu. Používejte celou řadu schopností: od těch kopírovacích (včetně úplně nových – robota a písku), po super schopnosti až k těm festivalovým.   

Užijte si nekončící zábavu v partě až čtyř hráčů, kteří si mj. mohou užít 10 miniher v zábavním parku Merry Magoland, kde rovněž lze získat herní suvenýry. Zcela nové dobrodružství na vás čeká poté, co pomůžete Magolorovi znovu postavit jeho loď v rámci hlavního příběhu. Nový režim nesoucí název Magolor Epilogue: The Interdimensional Traveler vás postaví před úkol vrátit Magolorovi jeho původní schopnosti. I zde si zábavu užijete až s třemi dalšími hráči.

*Multiplayer vyžaduje jeden kompatibilní ovladač pro každého hráče. Dodatečné ovladače (prodávané samostatně) mohou být vyžadovány.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.