Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

 F1 Race Stars - PC, PS3, X360 v prodeji

F1 Race Stars je rychlá a zábavná závodní arkáda pro všechny věkové kategorie a jsou v ní obsaženy všechny týmy, okruhy a vozy Formula 1. Řidiči, včetně Lewise Hamiltona, Fernanda Alonsa a Sebastian Vettela byli transformováni do speciálních charakterů a prohánějí se kolo-na-kolo na okruzích, kde nejrychlejší vyhrává.

[Celý článek]

F1 RACE STARS má své demo

Codemasters oznámil, že je k dispozici demo F1 RACE STARS, a hráči si mohou otestovat hru ještě před jejím vydáním. V demu si mohou vyzkoušet okruh v Německu od singleplayerového módu až po hru čtyř hráčů na rozdělené obrazovce.

[Celý článek]

Mass Effect Trilogy vychází 8. listopadu 2012

Studio BioWare společnosti Electronic Arts dnes představilo kompilaci Mass Effect Trilogy, která bude obsahovat všechny tři hry série Mass Effect v jednom balení. Tato speciální edice se začne prodávat od 8. listopadu 2012 a stane se perfektním dárkem jak pro tradiční fandy této sci-fi ságy, tak i začínající hráče, kteří se dosud s osudy velitele Sheparda nesetkali.

[Celý článek]

Need for Speed Most Wanted (2012) v prodeji

Začněte motat hlavu policii, ztrpčovat život kamarádům a hlavně se skvěle bavte! Společnosti Electronic Arts Inc. a Criterion Games dnes oznámily zahájení prodeje nejnovějšího titulu ze série Need for Speed™ s názvem Need for Speed Most Wanted.

[Celý článek]

Startuje F1 Race Stars Gameplay trailer

Codemasters vypustil první gameplay trailer ze závodů F1 RACE STARS, rychlé a zábavné arkády obsahující oficiální týmy, vozy a okruhy Formula 1. Vychází 16.listopadu a již nyní je v předobjednávkách.

[Celý článek]

FIFA MANAGER 13 vychází 25. října

Společnost Electronic Arts oznámila, že EA SPORTS FIFA MANAGER 13 přinese řadu nových prvků a funkcí, díky nimž se fanoušci stanou špičkovými manažery i týmovými kouči. Hra vyjde v Česku a na Slovensku na 25. října 2012.

[Celý článek]

Medal of Honor™ Warfighter vychází 25. října

Vstupte do společnosti nejelitnějších příslušníků speciálních jednotek skupiny Tier 1 a vydejte se na lov teroristů. Studio Danger Close™ Games společnosti Electronic Arts dnes oznámilo zahájení prodeje titulu Medal of Honor™ Warfighter. Na české a slovenském trhu hra oficiálně vychází ve čtvrtek 25. října. V jediné moderní vojenské střílečce letošního roku ze slavné série Medal of Honor, která má historicky na kontě přes 50 miliónů prodaných kopií všech titulů, se představí celkem 12 jednotek speciálního nasazení z deseti zemí, mj. polské GROM, německé KSK, kanadské JTF-2 či americké Navy SEAL. Medal of Honor Warfighter běží na bázi pokročilého herního enginu Frostbite™ 2.

[Celý článek]

Ubisoft oznamuje Assassin's Creed III Season Pass

Ubisoft oznamuje Assassin’s Creed III Season Pass, který umožňuje přístup ke všem pěti vycházejícím DLC balíčkům pro hráče, kteří vlastní hru na PlayStation 3, Xbox 360 a PC. Assassin’s Creed III stahovatelný obsah představuje „The Tyranny of King Washington“, zcela novou singleplayerovou kapitolu, která probíhá skrz 3 DLC balíčky a umožní hráčům prožít alternativní historii Americké revoluce.

[Celý článek]

Codemasters zveřejnil dvě gameplay videa ke GRID 2

Codemasters odhalilo dvě gameplay videa pro hru GRID 2, dlouho očekávaného pokračování kritikou oceněného Race Driver: GRID. Odhalují se závody ve dvou nových lokalitách Chicago a California Coast a to v pre-alfa fázi vývoje hry.

[Celý článek]

Ubisoft oznamuje Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier Khyber Strike DLC

Dnes Ubisoft oznámil Khyber DLC balíček, třetí Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier DLC balíček. Kyber Strike bude obsahovat tři nové multiplayerové mapy, nový multiplayerový mód s názvem „Takeover“, novou mapu pro Guerrilla co-op mód a nové achievementy. Khyber Strike bude k dispozici od 9. října pro Xbox 360 a PlayStation 3.

[Celý článek]


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.