Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Nintendo oznamuje distribuci hry Monster Hunter™ 3 Ultimate pro Wii U a Nintendo 3DS

Nintendo a Capcom odsouhlasili spolupráci na připravovaném titulu Monster Hunter™ 3 Ultimate, jehož vydání je plánováno exkluzivně pro Nintendo 3DS a Wii U napříč Evropou na březen 2013. Podle podmínek dohody bude Nintendo zodpovídat za obchod, marketing a distribuci napříč evropským regionem a v Austrálii, zatímco Capcom zůstane v roli vydavatele. 

[Celý článek]

Postav se davu a odstartuj párty se SiNG PARTY pro Wii U

Připravte se na vlnu zábavy se SiNG PARTY, první velká párty hra na Wii U, která vychází 18. ledna 2013. Hra je plná zpěvu a tance pro rodinu i přátele. Naleznete zde široký seznam klasických hitů i moderních skladeb, všichni se budou bavit.

[Celý článek]

Nové barvy Nintenda 3DS XL přichází na evropský trh již před vánoci!

Nintendo přináší nové limitované edice přenosné herní konzole Nintendo 3DS XL White v bílé barvě a Nintendo 3DS XL Pikachu Yellow ve žluté barvě jako tip na nejlepší dárek letošní vánoční sezóny. 

[Celý článek]

Ninja Gaiden 3: Razor's Edge pro Wii U se chystá na trh 11. ledna

Pouhých šest týdnů poté, co se objeví nová herní konzole Wii U 30. listopadu na evropském trhu, bude lineup dalších her obohacen i o poutavý akční titul s funkcemi, které nejsou dostupné pro žádný jiný systém. Nintendo potvrdilo, že hra NINJA GAIDEN 3: Razor’s Edge pro Wii U bude k dostání na pultech evropských obchodů od 11. ledna s novými zbraněmi a postavami, novým bojovým systémem a online multiplayer módy, které dovolí fanouškům užít si dobrodružství dohromady. 

[Celý článek]

Vydání Wii U se blíží, Nintendo ohlásilo další detaily o hře Nintendo Land

Nintendo dnes odhalilo další informace o hře Nintendo Land, která vychází na novou domácí herní konzoli Wii U. Ta si klade za cíl pobavit hráče jakéhokoliv věku a vtáhnout je do světa herní zábavy samotné či s přáteli v multiplayer módu. S originálními způsoby použití ovladače Wii U GamePad mohou majitelé Wii U se hrou Nintendo Land poznat virtuální park se 12 herními atrakcemi. Každá z nich je inspirována jednou z populární herních sérií od Nintenda.  Hra Nintendo Land i nova herní konzole Wii U přichází na evropský trh 30. listopadu.

[Celý článek]

New Style Boutique pro Nintendo 3DS přichází na evropský trh 16. listopadu

Otestuj si svůj smysl pro módu, zařiď si svůj vlastní butik a vezmi útokem celý svět módy!

[Celý článek]

Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Verion 2 přichází na trh

Pokémon se vrací na přenosné herní konzole Nintendo DS a Nintendo 3DS a přináší nové  prvky i originální příběh.

[Celý článek]

Nintendo Direct detailně popisuje připravované hry na Nintendo 3DS

Nejnovější Nintendo Direct přináší informace o připravovaných hrách od Nintenda i třetích stran a dvou nových Nintendo 3DS XL bundlech.

[Celý článek]

Získejte mýtického Pokémona v Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2

Vydání Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2 pro Nintendo DS se nezadržitelně blíží a Nintendo dává fanouškům další důvod, proč se mají těšit. Hráči, kteří si zakoupí hru, budou mít možnost získat po omezenou dobu mýtického Pokémona Genesect přes Nintendo Wi-Fi Connection. V Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2 se hráči vrátí do regionu Unova a kde prožijí dobrodružství, které se odehrává dva roky po událostech z Pokémon Black Version a Pokémon White Version.

[Celý článek]

Nintendo direct Wii U Preview odhalilo detaily uvedení herní konzole Wii U na evropský trh

V dnešní prezentaci Nintendo Direct oznámilo Nintendo vydání své nejnovější domácí herní konzole Wii U napříč evropským trhem na 30. listopadu. Wii U je HD konzole, která spolu s Wii U GamePadem, inovativním ovladačem s integrovanou druhou obrazovkou, který může být za použití určitého software využíván nezávisle na televizi, nabízí více možností hraní a zábavy než v minulosti.

[Celý článek]


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.