Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Super Mario 3D World pozvedne Wii U opět o něco výše

Dnes vychází očekávaná hra  SUPER MARIO 3D WORLD od Nintenda, exkluzivně pro Wii U. Nabídne oslnivé plošinovkové dobrodružství v 3D multiplayeru, v hlavní roli s Mariem, Luigim, Toadem a princeznou Peach, pestrobarevnou HD grafikou i poutavý orchestrální soundtrack.

[Celý článek]

Světy se střetnou ve hře The Legend of Zelda: A LInk Between Worlds na Nintendu 3DS - datum vydání 22.11.

Připravte se opět vkročit na magickou půdu království Hyrule ve hře The Legend of Zelda: A Link Between Worlds, která vychází 22. listopadu na rodině konzolí Nintendo 3DS. Jedná se o nástupce The Legend of Zelda: A Link to the Past, SNES klasiky z roku 1991, v němž budete dobývat nové dungeony, řešit originální puzzly a vyzkoušíte si nové herní prvky. Ty Linkovi otevírají nový způsoby průzkumu království Hyrule a jeho zkaženého, paralelního odrazu, zvaného Lorule.

[Celý článek]

Profesor layton se 8. listopadu vrací na Nintendo 3DS ve svém největším dobrodružství

Čekání na návrat mistra v řešení hádanek se chýlí ke konci. Profesor s cylindrem dorazí do Evropy 8. listopadu v titulu Professor Layton and the Azran Legacy, které je exkluzivní pro rodinu konzolí Nintendo 3DS. Vydejte se na zbrusu novou výpravu s profesorem Laytonem a jeho odvážnými asistenty Lukem a Emmy na palubě vzducholodi, která vás v prvním kroku na dlouhé cestě vezme do zamrzlého Froenborgu, odkud se vine stopa prastaré Azranské civilizace. Pouť sice začíná na chladném místě, avšak váš mozek se pořádně zahřeje díky sbírce více než 500 hádanek, mozkolamů a interaktivních puzzle (150 hádanek se otevře v průběhu hry a 365 bude k dispozici ke stažení – každý den jedna denní hádanka po dobu 1 roku od vydání hry).

[Celý článek]

V Evropě budou k dostání limitované konzole Nintendo 3DS XL The Legend of Zelda: A Link Between Worlds a speciální Luigi edice

Měsíc listopad bude pro fanoušky Nintenda velmi významný, díky ohlášení dvou nových, tematicky laděných konzolí Nintendo 3DS XL. Jejich design je inspirován motivy ze série The Legend of Zelda a také Mariovým věrným bratrem, Luigim. Jedna z konzolí tedy představuje ideální způsob, jak si užít vzrušující dobrodružství ve hře The Legend of Zelda: A Link Between Worlds a ta druhá je skvělou připomínkou toho, že rok 2013 je rok Luigiho. Obě konzole v Evropě vyjdou v listopadu.

[Celý článek]

V Evropě budou k dostání nová balení konzolí Wii U se hrami - Mario & Luigi Premium Pack, Wii Party U Basic Pack a Just Dance 2014 Basic Pack

Předvánoční čas si užijí hlavně ti, kteří se těší na pestrou zábavu za rozumnou cenu. Na trh přichází nové tři balení her s konzolí Wii U. Všechny nové bundly mají hry, které opravdu rozjedou jakoukoliv párty. Nechybí mezi nimi ani Wii Party U a Just Dance 2014, nebo jiné balení s New Super Mario Bros. U a New Super Luigi U. 

[Celý článek]

Celosvětově se hry Pokémon X a Pokémon Y prodalo více než 4 miliony kusů za první dva dny

V sobotu 12. října vyšel poprvé titul ze série Pokémon najednou na celém světě. Nintendo dnes ohlásilo, že se her Pokémon X a Pokémon Y prodalo napříč Japonskem, Evropou a Amerikou vice než 4 miliony kusů za první dva dny prodeje, tedy 12. a 13. října*. 

[Celý článek]

Nejnovější přírůstek do rodiny Nintenda 3DS se jmenuje Nintendo 2DS a přichází právě na trh

Nabídka přenosných herních konzolí od Nintenda se 12. října v Evropě rozrostla o Nintendo 2DS. To je nově k dostání na pultech obchodů ve dvou barevných kombinacích – černomodré a červenobílé. Na této konzoli si můžete zahrát všechny hry pro Nintendo 3DS i hry pro Nintendo DS ve 2D. Do výběru tak přibyla další konzole zajímavá svou cenou i širokou škálou her.

[Celý článek]

Vylepšená verze Bravely Default přichází na evropský trh již tento rok

Nintendo ohlásilo, že Bravely Default, dychtivě očekávaný RPG titul od Square Enix pro rodinu konzolí Nintendo 3DS,bude ve vylepšené edici vydán do konce roku 2013. Tato vylepšená edice s názvem Bravely Default: For The Sequel in Japan, se může pochlubit vylepšeními oproti originálu, včetně grafického vyčištění, jakým jsou například animace postav během konverzací a lepší uživatelské rozhraní a nastavení složitosti se třemi novými úrovněmi a možností nastavení jaké nepřátele budete potkávat. Hráči si mpohou vybrat mezi Japonským a novými anglickým soundtrackem, text na obrazovce může být zobrazen také ve francouzštině, italštině, němčině či španělštině.

[Celý článek]

Spojte se a poražte Gadjerky na Wii U ve Wonderful 101

Je čas se seznámit s vaší Wonder-Mask a CENTINEL-Suit a spojit se s ostatními hrdiny tento pátek 23. srpna, kdy The Wonderful 101 od PlatinumGames, přichází na Wii U. Masa alienů GEATHJERK opět přistála na planetě zemi a vaším úkolem je zničit je a navrátit obyvatelům země zpátky jejich normální život.

[Celý článek]

Nintendo představí na Gamescomu 2013 chystané hry pro Wii U a Nintendo 3DS

Našlapaný line-up her od Nintenda již čeká na návštěvníky letošního Gamescomu, který se koná 21. – 25. srpna v Kolíně na Rýnem. Nejenom, že si budete moci vyzkoušet nejnovější tituly, které byly nedávno představeny již na E3 Expo, ale bude zde i v Evropě poprvé hratelný Pokémon X a Pokémon Y, novinky ze série Pokémon, které se chystají na Nintendo 3DS 21. října.

[Celý článek]


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.