Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PONOŘTE SE DO SVĚTA ŠMOULŮ!

Ubisoft oznamuje, že od 19.července je v prodeji hra Smurfs 2 založená na stejnojmenném filmu od Columbia Pictures’ a Sony Pictures Animation’s. Tato hra je dostupná pro platformy Xbox 360, PlayStation3,Wii a Wii U. Pro Nintendo DS  je hra dostupná ve speciální verzi a to jako interaktivní obrázková knížka s kolekcí mini her. Pro více informací navštivte náš facebook Šmoulové – hra nebo www.smoulove-hra.cz.

 

[Celý článek]

Nintendo nabídne nejširší škálu exkluzivních her i nejvíce zábavy a neodolatelných zážitků v roce 2013

Nová dobrodružství se sériemi Super Mario, Donkey Kong, The Legend of Zelda, Luigi, Pokémon a Pikmin – všechny přichází na Wii U a Nintendo 3DS již tento rok!

[Celý článek]

Nintendo Direct bude vysílat 11. června

Nintendo právě oznámilo nové celosvětové vydání Nintenda Direct.  Vysílání nabídne novinky, týkající se plánovaných her pro Wii U a bude streamován na  webové stránce Nintendo Direct (http://nintendo.co.uk/nintendodirect ) 11.6.2013 v 16:00.

[Celý článek]

Nintendo ohlásilo exkluzivní celosvětové partnerství se Segou pro chystanou hru s ježkem Sonicem

Nová hra od Segy ze série s ježkem Sonicem vyjde exkluzivně pro Wii U a Nintendo 3DS, jak již prozradil, spolu s dalšími detaily spolupráce se Segou, prezident Nintenda, Satoru Iwata, během nejnovějšího vysílání Nintenda Direct. Další novinkou bude Sonic Lost World, nová akční adventura, o které se více informací dozvíme před videoherní show E3 2013, která začíná 11. června.  

[Celý článek]

Velký Wii U update zahrnuje nové služby a rychlejší výkon

Další systémový update pro domácí konzoli Wii U od Nintenda je nyní dostupný ke stažení. Update přináší spoustu vylepšených funkcí, jako je zlepšení stability a výkonu. Obdobně i načítací časy budou rychlejší, stejně jako přepínání mezi aplikacemi. Update také položí základ pro launch služby Wii U Virtual Console, který bezprostředně následuje a s nímž budou moci majitelé Wii U objevit některé oblíbené tituly pro domácí konzole, a službu Wii U Panorama View.

[Celý článek]

Začněte nový život v Animal Crossing: New Leaf od 14. června s limitovanou edicí Nintenda 3DS XL

Představ si úžasné město, plné tvých zvířecích přátel, kde můžeš dělat téměř cokoliv, kde můžeš svou představivost nechat běžet na plné obrátky a upravit si svůj svět. Kdykoliv můžeš také navštívit tropický resort a zahrát si hry nebo relaxovat... Vítej ve světě Animal Crossing: New Leaf, kde jsi starostou svého vlastního města! Je tu exkluzivní hra pro systémy Nintendo 3DS, kterou budeš chtít mít neustále při sobě. Reálný čas totiž platí i ve hře a podle něj se můžeš podívat na různé události a potkávat různé přátele. To vše začíná již ani ne za dva měsíce, 14. června! 

[Celý článek]

Nintendo ohlásilo nové hry ze sérií The Legend of Zelda a Yoshi´s Island

V novém Nintendo Direct byl včera ohlášen celý seznam novinek pro Nintendo 3DS. Třešničkou na dortu pro mnoho fanoušků je nová hra série The Legend of Zelda zasazená do světa The Legend of Zelda: A Link to the Past a je plánována na konec roku. Fanoušky také jistě nadchne, že je pro Nintendo 3DS ve vývoji i hra ze série Yoshi´s Island.
A protože Luigi je patronem letošního roku, bylo oznámeno i několik novinek, které uvádí právě jeho v hlavní roli. Jsou mezi nimi tituly jako Mario & Luigi: Dream Team Bros., Mario Golf: World Tour a nový titul série Mario Party. Pro Wii U bylo ohlášeno několik detailů o New Super Luigi U, který vyjde letošní léto.
Pro shlédnutí celého Nintendo Direct navštivte: http://nintendo.co.uk/nintendodirect.

[Celý článek]

Nintendo 3DS Direct vysílá ve středu 17. dubna

Nintendo dnes ohlásilo nejnovější vysílání Nintendo Direct. Můžete ho sledovat na webové stránce Nintendo Direct http://nintendo.co.uk/nintendodirect 17. dubna od 16:00 hodin. 
Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz. 

[Celý článek]

Vstupte již tento týden do světa Luigi´s Mansion a začněte tak

Od tohoto týdne má Mariův mladší bratr Luigi šanci zazářit v dobrodružství ve strašidelném domě s názvem Luigi´s Mansion pro konzole řady Nintendo 3DS. To přichází na trh tento týden 28. března a je tak prvním titulem v roku plném Luigiho, kterých jich v dalších měsících přinese s touto oblíbenou postavou ještě několik.

[Celý článek]

Připrav se na Fire Emblem: Awakening!

Toto jaro přichází na trh dychtivě očekávaná novinka pro Nintendo 3DS, RPG Fire Emblem: Awakening. Přidej se k dobrodružství, které bude na pultech evropských obchodů od 19. dubna dostupné jako samostatná hra nebo jako exkluzivní modrá konzole Nintendo 3DS XL vyzdobená artworkem z Fire Emblem a s předinstalovanou hrou.

[Celý článek]


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.