Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Hra které nezná hranice - vaše představivost vás ovládne ve Scribblenauts Unlimited na Wii a Nintendo 3DS

Je čas pustit uzdu své fantazii se Scribblenauts Unlimited, v nejnovější hře originální série, ve které ožívá Vaše spisovatelská schopnost a jediným omezením jsou hranice vaší vlastní představivosti. Velmi očekávaná hra Scribblenauts Unlimited je první dobrodružství Maxwella ve světě plném výzev pro Wii U, Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL,  které bude dostupné na pultech evropských obchodů od 8. února.

[Celý článek]

Nintendo Direct 5. prosince představí hry pro Wii a Nintendo 3DS

Nintendo of Europe ohlásilo nové vydání vysílání Nintendo Direct na 5. prosince v 18:00 hodin. Prezident Nintenda of Europe, Satoru Shibata, se v něm zaměří na hry, které přichází na trh pro Wii U a Nintendo 3DS ve zbývající části roku  2012 a v prvních měsících roku 2013.

[Celý článek]

Hry pro novou konzoli Wii U - V prodeji

Wii U konzole je nabízena ve třech různých baleních a line-up her, které s nimi vychází je nejsilnější v historii Nintenda. Nebudou chybět ani takové tituly třetích stran jako je FIFA 13 od Electronic Arts, Call Of Duty®: Black Ops II od Activision nebo ZombiU™ od Ubisoftu, stejně jako tituly od Nintenda jako je Nintendo Land a New Super Mario Bros. U. 

[Celý článek]

Nová herní konzole Wii U - V prodeji

Zcela nová herní konzole Wii U od Nintenda přichází právě dnes na trh. Tato nejnovější domácí herní konzole je ve full HD a díky inovativnímu Wii U GamePad ovladači, nabízí mnohem větší výběr a různorodost vašeho hraní než kdykoliv dříve. 

[Celý článek]

Připravte se, že samolepky z Paper Mario:Sticker Star vás doslova přilepí k Nintendu 3DS

Staň se mistrem ve využívání síly samolepek v Mariově papírovém  3D dobrodružství!

Lepivými situacemi oplývá Mariův návrat do papírového světa. Pro každé puzzle, které mu brání v cestě či pro každého protivníka, který se mu pokusí postavit se najde vždy samolepka, která tento problém vyřeší. Série Paper Mario připravuje svůj debut se hrou Paper Mario: Sticker Star na Nintendo 3DS napříč Evropou na 7. prosince. 
[Celý článek]

Nintendo invouje konzolové hraní uvedením Wii U na trh tento pátek 30.11.2012

Pouze pár dní zbývá do uvedení nové herní konzole Wii U na trh, představí se na pultech obchodů již 30. listopadu 2012. Tato nejnovější domácí herní konzole od Nintenda je ve full HD a díky inovativnímu Wii U GamePad ovladači, nabízí mnohem větší výběr a různorodost vašeho hraní než kdykoliv dříve. Wii U GamePad ovladač nabízí integrovanou druhou obrazovku a zároveň může s určitým druhem her být užíván nezávisle na TV obrazovce, rovněž disponuje plným pohybovým ovládáním, vestavěnou kamerou, mikrofonem a stylusem pro lepší ovládání dotekové obrazovky.

[Celý článek]

Na launch bude pro Wii U dostupných 24 her

Tři různé balení, ze kterých si můžete vybrat a nejsilnější line-up her dostupných v den vydání konzole v historii Nintenda. Dlouho očekávané vydání herní konzole Wii U, které je ohlášeno na 30 listopadu, je téměř zde. V Praze a v Brně bude hned od prvního dne několik možností, kde si budete moci konzoli a nenovější hry vyzkoušet. Konzole, včetně nového tabletového ovladače GamePadu, přináší mnoho unikátních funkcí. To budete mít možnost poznat hned ve 24 hrách, které vyjdou ve stejný den, jako přichází na trh samotná konzole. 

[Celý článek]

Nenechte si ujít výjimečnou událost, Wii U přichází na evropský trh

Přijďte a vyzkoušejte si řadu nových her nebo rovnou vyhrajte Wii U!

[Celý článek]

Nintendo oznamuje distribuci hry Monster Hunter™ 3 Ultimate pro Wii U a Nintendo 3DS

Nintendo a Capcom odsouhlasili spolupráci na připravovaném titulu Monster Hunter™ 3 Ultimate, jehož vydání je plánováno exkluzivně pro Nintendo 3DS a Wii U napříč Evropou na březen 2013. Podle podmínek dohody bude Nintendo zodpovídat za obchod, marketing a distribuci napříč evropským regionem a v Austrálii, zatímco Capcom zůstane v roli vydavatele. 

[Celý článek]

Postav se davu a odstartuj párty se SiNG PARTY pro Wii U

Připravte se na vlnu zábavy se SiNG PARTY, první velká párty hra na Wii U, která vychází 18. ledna 2013. Hra je plná zpěvu a tance pro rodinu i přátele. Naleznete zde široký seznam klasických hitů i moderních skladeb, všichni se budou bavit.

[Celý článek]


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.