Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

15. 9. 2020, ASUSTOR, NAS servery, Novinky, Tiskové zprávy
 

Nové modely Drivestor 2 Pro a 4 Pro jsou tady – posuňte výkon do nových výšin

Nová krásná řada ASUSTOR Drivestor Pro s diamantovým výbrusem přichází s výkonným, a přesto efektivním čtyřjádrovým procesorem Realtek RTD1296 1,4 GHz a rychlou 2 GB pamětí DDR4. Kromě rychlého a stabilního úložiště je každá pozice pevného disku vyměnitelná za provozu a usnadňuje archivaci, zatímco CPU poskytuje bezproblémové překódování 4K pro snazší streamování. Vychutnejte si ještě rychlejší výkon než kdykoli předtím s 2,5-Gigabit Ethernetem a uvolněte tak maximální výkon Drivestor Pro.

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 5. červenec 2021 - Drivestor 2 Pro a Drivestor 4 Pro od ASUSTORu pronikly na scénu se zcela novou estetikou a hardwarem. Zcela nové logo z růžového zlata dokonale doplňuje design s diamantovým výbrusem, zatímco čtyřjádrový procesor Realtek RTD1296 1,4 GHz poskytuje úžasný výkon. Snadný multitasking s 2 GB paměti DDR4, který zvyšuje efektivitu až o 40%, zatímco port 2,5-Gigabit Ethernet uvolňuje plný výkon RTD1296 a NAS. RTD1296 přináší hardwarové překódování 4K H.265 na hodnotné Drivestor 2 Pro a Drivestor 4 Pro a zajišťuje, že streamování vašich oblíbených filmů bude plynulejší než kdy dříve díky zcela nové funkci Media Mode. Udržujte data v bezpečí a přístupná díky možnosti kdykoli vyměnit pevné disky s vyměnitelnými pozicemi pro pevné disky bez nástrojů, díky čemuž jsou disky Drivestor 2 Pro a 4 Pro neuvěřitelně pohodlné při archivaci dat.

Řada Drivestor Pro jako první využívá zcela nový operační systém ADM 4.0. ADM 4.0 výrazně zvyšuje efektivitu díky mnoha upgradům zabezpečení a výkonu, které zahrnují, ale nejsou omezeny na OpenSSL a Samba. Estetická vylepšení a vylepšení využití se také nacházejí v ADM 4.0, jako je tmavý režim, sledování úkolů a chytřejší vyhledávání a výrazně zlepšují uživatelský komfort. ADM má v App Central více než 200 aplikací, které zahrnují různé nástroje, obchodní aplikace, kancelářské aplikace a digitální domácí zábavu, což přináší na váš ASUSTOR NAS ještě více funkcí.

Řada Drivestor Pro přináší komplexní zálohovací řešení, které pomáhá studiím pro vytváření obsahu zvýšit jejich efektivitu. Použijte EZ Connect pro přihlášení k NAS a přístup k vašim datům kdykoli a kdekoli. Pro zvýšení zabezpečení lze provést šifrované připojení HTTPS, aby byla zajištěna ochrana dat před útoky typu man-in-the-middle. DataSync Center, Cloud Backup Center a další zálohovací aplikace pomáhají ukládat data online i offline a zajišťují, že jsou data bezpečná a bez prostojů. Řada Drivestor Pro také podporuje funkce Wake on WAN a Wake on LAN, které umožňují zapnutí NAS z domova i z kanceláře. Ponechání NAS mimo provoz, když se nepoužívá, pomáhá zachovat životnost hardwaru, šetřit energii a zabránit škodlivým stranám v přístupu k vašim datům. Snapshot Center, který podporuje iSCSI a EZ Sync, rychle obnoví důležité soubory do předchozích verzí v případě poškození dat nebo neúmyslné úpravy, čímž zajistí, že data zůstanou v bezpečí. Řada Drivestor Pro ve spojení s úžasnou cenou vyvažuje nejlepší výkon, efektivitu, zabezpečení a hodnotu v NAS tím, že absolutně překračuje potřeby domácností a malých podniků.

Další informace naleznete na adrese: https://www.asustor.com

Hlavní specifikace

•    CPU: Realtek RTD1296 Quad-Core 1.4 GHz CPU
•    RAM: 2GB DDR4
•    Podpora pevného disku:
  o    2 x (3.5” SATA HDD or SSD)
  o    4 x (3.5” SATA HDD or SSD)
•    1x 2.5 Gigabit Ethernet port (2.5G/1G/100M speed)
•    Rychlost čtení jednoho portu 216 MB/s a rychlost zápisu 279 MB/s (RAID 5)
•    1x USB 3.2 Gen 1 port na přední straně a 2x USB 3.2 Gen 1 porty vzadu
•    Drivestor 2 Pro / 4 Pro maximální kapacita až 36 TB / 72 TB
•    Hardwarové šifrování a snadná montáž disků bez nářadí
•    Podporuje RAID 0/1/5/6/10, Single, JBOD
•    Podporuje bezproblémové migrace systému
•    Podporuje MyArchive
•    Podporuje Wake On WAN a Wake on LAN

Všechna zařízení ASUSTOR NAS mají tříletou záruku.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.