Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

19. 8. 2021, ASUSTOR, NAS servery, Novinky, Tiskové zprávy
 

Nové modely Drivestor 2 a Drivestor 4 jsou tady – Skvělý poměr ceny a výkonu

Řada Drivestor je zde a představuje 2,5-Gigabit Ethernet na skutečně základním modelu. Předefinováním toho, co znamená základní úroveň, Drivestor 2 a 4 zdvojnásobí váš výkon bez zdvojnásobení ceny základního NAS. Drivestor 2 a 4 udělají velký krok vpřed s hardwarovým 4K 10bitovým překódováním HEVC, které je díky začlenění zcela nového mediálního režimu plynulé. Vyzvedněte si dnes Drivestor 2 a 4 a získáte nákladově efektivní, a přitom rychlé řešení pro domácnosti a rostoucí podniky.

Tchaj-wan, Tchaj-pej, 2. srpna 2021 - Drivestor 2 a 4 jsou tady a končí s Gigabit Ethernetem. Drivestor 2 a 4 jsou vybaveny dvěma a čtyřmi pozicemi pro disk a každý obsahuje čtyřjádrový procesor Realtek RTD 1296 1,4 GHz a 1 GB paměti DDR4 pro rychlejší výkon na základní úrovni NAS než kdykoli předtím. Ultrarychlý RTD-1296 přináší neuvěřitelný výkon za příznivou cenu a zároveň přináší do domácího úložiště to nejlepší z podnikového hardwaru.

S řadou Drivestor přichází také ADM 4.0. Optimalizovaný, vylepšený, bezpečný, snadněji použitelný, efektivní a plně vybavený, ADM 4.0 je v každém ohledu lepší díky mnoha provedeným vylepšením. Transcode 4K H.265, 10bitové médium, ASUSTOR nejprve na NAS základní úrovně, pomáhá LooksGood přehrávat filmy ve vysokém rozlišení téměř v jakémkoli rozlišení. Překódujte a plynule přehrávejte video na Drivestoru 2 a 4 rezervováním 512 MB RAM pro multimediální účely pomocí režimu médií. Použijte AiData, AiVideos, AiMusic a AiFoto 3 na Drivestor 2 a 4 pro snadné streamování, užívání, nahrávání a stahování dokumentů, fotografií, videí a hudby do a ze smartphonů pro domácí vzpomínky a překračujte potřeby mladých podniků. Ukládejte data doma nebo v kanceláři snadno a bezpečně na zařízení, které vám dává kontrolu nad vašimi daty.

Další informace naleznete na adrese: https://www.asustor.com

Hlavní specifikace

•  CPU: Realtek RTD1296 Quad-Core 1.4 GHz CPU
•  RAM: 1GB DDR4
•  Podpora pevného disku:
  o   2 x (3.5” SATA HDD or SSD)
  o   4 x (3.5” SATA HDD or SSD)
•  1x 2.5 Gigabit Ethernet port (2.5G/1G/100M speed)
•  Rychlost čtení jednoho portu 214 MB/s a rychlost zápisu 266 MB/s (RAID 5)
•   1x USB 3.2 Gen 1 port na přední straně a 2x USB 3.2 Gen 1 porty vzadu
•  Drivestor 2 / 4 maximální kapacita až 36 TB / 72 TB
•  Hardwarové šifrování a snadná montáž disků bez nářadí
•  Podporuje RAID 0/1/5/6/10, Single, JBOD
•  Podporuje bezproblémové migrace systému
•  Podporuje Wake On WAN a Wake on LAN
 

Všechna zařízení ASUSTOR NAS mají tříletou záruku.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.