Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

5. 12. 2022, Tisková zpráva, Ubisoft
 

Společnost Ubisoft oznámila, že úplně poslední aktualizace pro Assassin’s Creed® Valhalla je právě dostupná na platformách Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation®4, PlayStation®5, Stadia, Amazon Luna*, a Windows PC skrz Ubisoft Store, Epic Games Store a Steam. Hráči si také pro hraní hry mohou předplatit službu Ubisoft+. Děkujeme všem 20 milionům hráčům, kteří se za poslední dva roky společně s Eivorem vydali na tuto nezapomenutelnou cestu v rámci Assassin’s Creed Valhalla.

V této poslední aktualizaci budou hráči objevovat úplný závěr příběhu Eivora v questu „The Last Chapter“, během kterého se hlavní hrdina setká s charismatickou postavou Roshana z Assassin’s Creed Mirage. Už zítra – tedy 6. prosince – dojde na spojení s Destiny 2, kdy bude možné ještě více rozšířit vlastní herní zážitek. A konečně, mezi 15. a 19. prosincem si hráči užijí bezplatný víkend v Assassin’s Creed Valhalla. 

The Last Chapter je nový quest, který dovede do konce příběh Eivora. Tento epilog je svázán s některými dřívějšími příběhovými linkami, hráči se znovu setkají s některými klíčovými spojenci, historickými postavami, starými známými i nepřáteli, aby společně uzavřeli tento neuvěřitelný příběh. The Last Chapter lze považovat za end-game obsah vyžadující od hráčů dokončení určitých částí hry.**

Jako součást tohoto updatu se protnou cesty Eivora a Roshana, který bude fungovat jako mentor Basima z Assassin’s Creed Mirage. Za hlasem Roshana stojí Shohreh Aghdashloo, jenž se může pyšnit cenou Emmy. Během tohoto úkolu Eivor zjistí, že s Roshanem mají stejného nepřítele.***

Kromě toho hru obohatí komunitou dlouho žádaná funkce, která umožňuje Eivorovi bojovat s nasazenou kápí. Je tak nyní možné si užít intenzivní souboje, zatímco si udržíte svůj asasínský styl.**** Rovněž se v nabídce objevily dvě nové schopnosti: Slide Bow a MasterChef. 

6. prosince dostanou fanoušci hry šanci otestovat speciální partnerství s jednou velmi známou herní značkou – Destiny. V této Assassin’s Creed Valhalla x Destiny 2 kolaboraci bude možné získat speciální vizuální doplňky včetně zbraňových balíčků inspirovaných právě tímto světem. Hráči Destiny 2 si na druhou stranu taktéž užijí kosmetické předměty ze série Assassin’s Creed. 

V období mezi 15. a 19. prosincem si kdokoliv bude moci ozkoušet vikinskou ságu Eivora skrz bezplatný víkend Assassin’s Creed Valhalla. Vydejte se do Norska a Anglie!***** 

V rámci oslav 15 let série Assassin’s Creed rovněž Ubisoft oznámil, že hráči Assassin’s Creed Valhala budou moci získat outfit mladého Ezia zcela zdarma, a to skrz Ubisoft Connect už 21. prosince.

*Ubisoft+ na platformě Luna vyžaduje propojení účtů a Multi Access plán. Uplatňují se teritoriální omezení
**Pro přístup ke questu The Last Chapter je třeba splnit několik podmínek. Ty obsahují dokončení všech závazků napříč Anglií, mytických částí v Asgardu a Jotunheim, zabití všech cílů Řádů prastarých, vylepšení vesnice na úroveň 5 a postavení Jomsviking budov.
***K odemčení Sdílené historie je třeba dokončit příběhovou část Grantebridgescire.
****Tato možnost je pouze kosmetického rázu a neovlivňuje stealth mechaniku či míru odhalení.
***** Více informací o bezplatném víkendu přineseme později.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.