Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

ASUSTOR přichází s inovovaným systémem ADM 2.0 pro NAS servery řad AS-60x a AS-30x

ConQuest entertainment a. s. oznamuje ve spolupráci se společností ASUSTOR vydání systému ADM 2.0 pro stávající řady NAS serverů ASUSTOR, který přináší celou řadu užitečných vylepšení i nových funkcí. Pro chytré telefony taktéž přibyly nové aplikace AiMaster a AiData kombinující výhody vlastního cloudového úložiště a multimediálních aplikací.

[Celý článek]

ASUSTOR rozšiřuje svou nabídku o dva nové  NAS servery AS-302T a AS-304T

ConQuest entertainment a. s. uvádí na český trh ve spolupráci se společností ASUSTOR dva nové modely multimediálních NAS serverů. Jak dvoudiskový AS-302T, tak čtyřdiskový AS-304T jsou postaveny na dvoujádrovém procesoru Intel Atom taktovaném na 1,6 GHz. Stejně jako výše mířená řada AS-60xT disponují HDMI výstupem, ale na místo Boxee aplikace je možné využívat u nás známější multimediální prostředí XBMC. Sdílení napříč platformami, zálohovánív a všechny ostatní funkce však zůstaly zachovány.

[Celý článek]

ConQuest entertainment a. s. se stává distributorem značky ASUSTOR na českém a slovenském trhu

ConQuest Entertainment a. s. ve spolupráci s taiwanskou společností ASUSTOR uvádí na český a slovenský trh novou značku výkonných NAS serverů.  Prvními modely z produkce Asustoru jsou servery řady AS-60X s dvou jádrovými procesory Intel Atom 2,13GHz, dvojicí Gbitových  portů, USB 3.0 i HDMI výstupem. Jako první na světě přichází servery Asustor s režimem spánku se spotřebou pouhých 1,4 W. Zcela unikátní v tomto segmentu serverů je taktéž uživatelské prostředí na bázi aplikací, které lze libovolně instalovat a rozšířit tak možnosti serveru dle aktuální potřeby.

[Celý článek]


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.