Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Nový systém ADM 2.3 pro všechny NAS servery Asustor

ASUSTOR oznamuje, že všechny NAS zařízení řady 2,3 a 6 jsou nyní aktualizovány na novou verzi operačního systému ADM 2.3 (ASUSTOR Data Master). Uživatelé budou moci vyzkoušet nově přepracované uživatelské rozhraní, vyšší přenosové rychlosti, bezproblémovou integraci s Windows AD infrastrukturou, ACL pokročilým řízením oprávnění souborů a exkluzivní multimediální aplikace LooksGood spolu s aplikací AiVideo pro mobilní zařízení. ADM 2.3 poskytuje bohatou škálu zcela nových aplikací jak pro multimédia tak pro obchodní účely.

[Celý článek]

Výkonné NAS servery Asustor AS7008T a AS7010T

​ASUSTOR uvádí vysoce výkonné modely AS7008T a AS7010T určené pro podnikání a multimediální aplikace.

Vysoká hardarová specifikace,, nejvyšší výkon, 48TB / 60TB velkokapacitní úložný prostor, 10 GbE slot pro pro síťovou kartu, HDMI 1.4a výstup, S/PDIF optický výstup,, výjimečný multimediální streaming a funkce překódování spolu s podporou pro výstup s 4K ultra vysokým rozlišením . Všechny přístroje jsou vybaveny procesory Intel Core i3-4330 3.5GHz dual-core a 2 GB SO-DIMM DDR3 RAM (rozšiřitelná až na 16 GB). Podpora Windows ACL v kombinaci s integrací AD infrastruktury v systému Windows zvyšuje efektivitu správy pro obchodní aplikace. Podpora SMB 2.0 zvyšuje Windows sítě výkon o více než 30%. NAS serverje navržený pro nejnáročnější podnikové a multimediálních aplikace

[Celý článek]

ASUSTOR rozšiřuje záruku na 3 roky

ASUSTOR rozšiřuje záruku na 3 roky

ASUSTOR prodlužuje záruční lhůtu na všechny své výrobky na 3 roky. ASUSTOR pokračuje v trendu poskytovat poprodejní servis a technickou podporu na nejvyšší úrovni. Uživatelé, kteří si již koupili ASUSTOR produkt, nebudou nijak ochuzeni a nova záruční lhůta se vztahuje i na jejich výrobek od původního data zakoupení.

[Celý článek]

Asustor ADM 2.2 Beta k vyzkoušení

ASUSTOR uvedl novou beta verzi systému ADM 2.2 pro všechna svá zařízení. ADM 2.2 obsahuje nové přidané aplikace a funkce, včetně MiniDLNA multimediálního serveru, webového fotoalbumu Photo Gallery, Google cloud disku,, plánování nočního režimu, funkce vyspělejší podpory UPS, ukazatelů stavu  hibernace disku a vícejazyčných uživatelských jmen. Všichni uživatelé jsou vítáni, aby si stáhli a osobně vyzkoušeli beta verzi.

[Celý článek]

UPS značky PowerWalker  nově v nabídce (kompatibilní s NAS Asustor i QNAP)

Conquest Entertainment a.s. se stal distributorem UPS záložních zdrojů nepřetržitého napájení značky PowerWalker. Tyto UPS, jejichž cena začíná na 999 Kč, jsou určeny pro ochranu  vašeho PC, NAS serverů nebo citlivých elektronických zařízení před všemi formami přerušení napájení, včetně úplného výpadku napájecí sítě. Jsou vybaveny mnoha funkcemi, které umožňují delší a spolehlivější provoz připojeného zařízení. 

[Celý článek]

Diskuzní fórum pro NAS servery Asustor

Dovolujeme si oznámit otevření unikátního diskuzního fóra o serverech Asustor.
Uživatelé zde naleznou přehled modelů, videa, desítky návodů a novinky v této oblasti.
Fórum naleznete na adrese: www.asustor-forum.cz

[Celý článek]

ASUSTOR rozšiřuje nabídku o čtyři cenově dostupné NAS servery řady AS2

ConQuest entertainment a. s. uvádí na český trh ve spolupráci se společností ASUSTOR čtyři nové modely multimediálních NAS serverů určených zejména pro domácí použití i do menších kanceláří.  Dvoudiskové AS-202T a 202TE i čtyřdiskové AS-204T a 204TE jsou postaveny na dvoujádrových procesorech Intel Atom s frekvencí 1,2 GHz. Modely 202TE a 204TE disponují navíc HDMI výstupem,  infra portem, audio výstupem
a předinstalovanou aplikací XBMC.

[Celý článek]

ASUSTOR přichází s inovovaným systémem ADM 2.0 pro NAS servery řad AS-60x a AS-30x

ConQuest entertainment a. s. oznamuje ve spolupráci se společností ASUSTOR vydání systému ADM 2.0 pro stávající řady NAS serverů ASUSTOR, který přináší celou řadu užitečných vylepšení i nových funkcí. Pro chytré telefony taktéž přibyly nové aplikace AiMaster a AiData kombinující výhody vlastního cloudového úložiště a multimediálních aplikací.

[Celý článek]

ASUSTOR rozšiřuje svou nabídku o dva nové  NAS servery AS-302T a AS-304T

ConQuest entertainment a. s. uvádí na český trh ve spolupráci se společností ASUSTOR dva nové modely multimediálních NAS serverů. Jak dvoudiskový AS-302T, tak čtyřdiskový AS-304T jsou postaveny na dvoujádrovém procesoru Intel Atom taktovaném na 1,6 GHz. Stejně jako výše mířená řada AS-60xT disponují HDMI výstupem, ale na místo Boxee aplikace je možné využívat u nás známější multimediální prostředí XBMC. Sdílení napříč platformami, zálohovánív a všechny ostatní funkce však zůstaly zachovány.

[Celý článek]

ConQuest entertainment a. s. se stává distributorem značky ASUSTOR na českém a slovenském trhu

ConQuest Entertainment a. s. ve spolupráci s taiwanskou společností ASUSTOR uvádí na český a slovenský trh novou značku výkonných NAS serverů.  Prvními modely z produkce Asustoru jsou servery řady AS-60X s dvou jádrovými procesory Intel Atom 2,13GHz, dvojicí Gbitových  portů, USB 3.0 i HDMI výstupem. Jako první na světě přichází servery Asustor s režimem spánku se spotřebou pouhých 1,4 W. Zcela unikátní v tomto segmentu serverů je taktéž uživatelské prostředí na bázi aplikací, které lze libovolně instalovat a rozšířit tak možnosti serveru dle aktuální potřeby.

[Celý článek]


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.