Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Nintendo Switch Lite Dialga & Palkia Edition

N
Kód:
NSH113
EAN (čárový kód):
045496453497
Počet ks v balení:
12
Hmotnost:
0.63 kg
Objem:
2.2 l
Značka:
Nintendo

Parametr Popis
Výrobce Nintendo

Prozkoumejte region Sinnoh s dvěma legendárními Pokémony na konečcích svých prstů!

Nintendo Switch Lite Dialga & Palkia Edition bude v prodeji od 5. listopadu. Tato edice oslavuje vydání Pokémon Brilliant Diamond a Pokémon Shining Pearl.

Nintendo Switch Lite je kompaktním, lehčím přírůstkem do rodiny Nintendo Switch se zabudovaným ovládáním. Nintendo Switch Lite podporuje všechen Nintendo Switch software, který je možné hrát v handheld módu. Skvělá volba pro ty, kteří mají spoustu příležitostí k hraní venku a také pro kohokoli, kdo si rád užije online nebo lokální bezdrátový multiplayer s kamarády či rodinou a již vlastní vlajkovou loď konzoli Nintendo Switch. Jako jednoúčelové herní handheld zařízení, Nintendo Switch Lite nepodporuje připojení k TV.

Dobrodružství v Pokémon Brilliant Diamond/Pokémon Shining Pearl vás zavede do regionu Sinnoh. Pyšnící se bohatou přírodou a horou Mount Coronet ve svém středu je Sinnoh oblastí mnoha historických mýtů. Během své cesty navštívíte mnoho rozličných částí regionu Sinnoh a budete se snažit o to, aby se šampión Pokémon League stal právě z vás.

Související zboží
Speciální přání


captcha image

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.