Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

V
Kód:
UMNP0018X8
EAN (čárový kód):
4897016415173
Počet ks v balení:
1
Hmotnost:
0.3 kg
Značka:
Minix

Procesor:
Quad-Core Cortex A9r4 Processor 2GHz

Grafika:
Octo-Core Mali 450


Paměť:
2GB DDR3


Interní úložiště:
16GB eMMC


Wireless konektivita:
802.11n Dual Band Wi-Fi (2.4GHz/5.8GHz)
Bluetooth 4.0


Systém:
Android™ KitKat 4.4


Video výstup:
HDMI™ 1.4b, up to 4K @ 30fps


Audio výstup:
 HDMI™ 1.4b
3.5mm stereo jack
optický SPDIF


Rozhraní:
RJ-45 Ethernet  (10/100Mbps)

SD/MMC card reader (SD 3.0, MMC V4.41)
Podpora HDMI-CEC

3 x USB 2.0 port
1 x OTG port

Výstup na mikrofon
Výstup na sluchátka
Infra přijímač (ovladač v balení)

Napájení:

DC 5V, 3A adaptér (CE, FCC, CCC certifikace)

Podporované video formáty :
DAT/MPEG/MPE/MPG/TS/TP/VOB/ISO/AVI/MP4/MOV/3GV/FLV

MKV/M2TS/MTS/M4V/WMV/ASF/RM/RMVB

Podporované audio formáty:
DD/DD+/DTS/MP2/MP3/WMA/WAV/OGG/OGA/FLAC/ALAC/APE/AAC


Obsah balení:
NEO X8-H
HDMI kabel
USB kabel
OTG kabel
Wifi anténa
Napájecí adaptér
Infra dálkový ovladač
M1 air mouse

Produkt je rozbalený, zboží je funkční a nepoškozené. Zboží můžete reklamovat do 2 let od zakoupení.

 

Minix NEO X8-H je vítězem srovnávacího testu TV Boxů v Computeru 11/14:
Klikněte pro stažení testu

 

4K2K video přehrávání

NEO X8-H nabízí 4K2K UHD přehrávání videa, poskytuje ještě jasnější a lépe vypadající obraz při sledování multimediálního obsahu na velkých obrazovkách. Funkce přehrávání videa 4K2K UHD znamená hladší hrany a zabezpečuje podrobnější obraz a vynikající zážitek pro uživatele Minix.

 

Quad-Core Cortex A9r4 procesor 

NEO X8-H je vybaven procesorem Quad-Core ARM Cortex-A9r4, který poskytuje výjimečnou úroveň výkonnosti a efektivity napájení. Není nutné vypínat zařízení, X8-H je navržen s  vestavěným systémem řízení kontroly proti přehřátí a podporuje standby režim. Lze jej používat 24/ 7 / 365 hodin v roce.


Octo-Core Mali-450 GPU 

Osmijádrový čip Mali-450 GPU má grafický výkon na nové úrovni, nabízí dvojnásobný výkon svého předchůdce, Mali-400. GPU je zaměřena na maximalizaci efektivity zpracování, NEO X8-H nabízí vynikající kvalitu obrazu a velký grafický zážitek. NEO X8-H zvládne všechny nejnovější Android ™ hry s lehkostí, a skutečně je ideálním řešením pro všechny nadšené hráče.

 

Dual-Band Wi-Fi 802.11n 

Na rozdíl od klasických single-band antén Neo X8-H nabízí unikátní externí anténu pro využití v obou frekvenčních pásmech 2,4 GHz a 5 GHz pásmech. 5GHz frekvence je méně náchylná na rušivé vlivy, a proto nabízí mnohem vyšší spolehlivost a stabilitu, ideální pro ty, kdo chtějí přenášet Full HD multimediální obsah na novém NEO X8-H.

 

16GB eMMC 

Zatímco předchozí mediálním centra nabízely NAND Flash, NEO X8-H využívá paměť typu eMMC . Využití EMMC paměti nabízí celou řadu výhod, pokud jde o výkon, bezpečnost a spolehlivost, v konečném důsledku přináší bohatší zážitek pro koncové uživatele. Můžete si být jisti, že váš mediální obsah je bezpečně uložen na NEO X8-H, s vestavěným systémem řízení spotřeby energie a řadičem Flash paměti.
 

Android ™ 4.4 KitKat 

NEO X8-H je dodáván s předinstalovaným Android ™ 4.4 KitKat, která nabízí řadu vylepšení a funkce, které nejsou k dispozici v předchozích verzích Androidu. NEO X8-H přináší plnou výhodu lepší správou paměti pro aplikace Android ™ 4.4, díky multi-taskingu mohou uživatelé přepínat mezi aplikacemi s lehkostí.
 

První na světě 4K XBMC na Android 

XBMC je multimediální přehrávač, který umožňuje uživatelům přehrávat a sledovat většinu videa, hudbu, jako například podcasty z internetu, a všech běžné digitálních mediální soubory z lokálních a síťových úložných médií. NEO X8-H je dodáván s předinstalovaným XBMC Minix Edition (Gotham  s plnou podporou hardwarové dekódování. Toto exkluzivní vydání přináší jako první na světě 4K XBMC pro Android.
 

 


 

 


Speciální přání


captcha image

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.