Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

U
Kód:
UMNP00241
EAN (čárový kód):
4897016418143
Počet ks v balení:
0
Hmotnost:
0.6 kg
Značka:
Minix

Zboží nelze zakoupit.

Více portů, více komfortu.
Obsahuje celkem devět portů, které lze použít současně - 2 x HDMI, Gigabit Ethernet, 3 x USB 3.0, USB-C [pro nabíjení], čtečky karet Micro SD a SD. Prostě MINIX NEO C Plus přináší více portů a více pohodlí pro zvýšení produktivity.


Ohromující obraz, Dual 4K @ 30Hz výstup.
MINIX NEO C Plus umožňuje současné duální zobrazení prostřednictvím dvou portů HDMI. Oba porty HDMI podporují až 4K @ 30Hz a přinášejí na vaší obrazovce špičkovou kvalitu obrazu. Zejména pro MacOS.

Režim trojího zrcadla nebo dvojitého rozšíření.
Dva externí displeje lze buď nastavit do režimu zrcadlení a reprodukovat obrazovku MacBook [Režim trojího zrcadlení]. Nebo nastavte režim rozšíření, čímž se dva externí displeje navzájem zrcadlí a vytvoří stejnou rozšířenou druhou obrazovku pro režim MacBook [Dual Extend Mode]. Upozorňujeme, že MINIX NEO C Plus nepodporuje režim Triple Extend. Je zapotřebí přímé připojení HDMI-to-HDMI. Podporováno pouze v systému MacOS.

Přímý přístup k připojení Gigabit Ethernet.
MINIX NEO C Plus nabízí okamžité připojení k vysokorychlostním sítím Gigabit Ethernet, takže si můžete vychutnat super rychlou přenosovou rychlost až 1000Mbps.

Zůstaňte nabití
Udržujte svůj MacBook nabitý přes port USB-C pro nabíjení, jednoduše připojte nabíjecí kabel k portu USB-C Plus.

Rychlý přenos dat.
Tři porty USB 3.0 dosahují rychlosti přenosu dat až 5 Gb / s, zatímco čtečky karet Micro SD a SD podporují až 104 MB / s UHS-I. Upozorňujeme, že Apple SuperDrive není podporován.

Plug-and-Play design
Plug-and-play  znamená, že adaptér se bez problémů připojuje k vašemu MacBooku bez nutnosti instalace ovladače.

Perfektní společník.
Elegantní leštěný hliníkový design adaptéru perfektně doplňuje MacBook a přináší prémiovou estetiku a všestrannost pro uživatele. K dispozici jsou varianty šedá a stříbrná.