Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

LEGO Harry Potter 76425 Hedvika na Zobí ulici 4

N
Kód:
GTL4224
EAN (čárový kód):
5702017583082
Počet ks v balení:
4
Hmotnost:
0.5 kg
Objem:
5.82 l

Jakmile sovu sestavíš, prohlédni si pořádně kufr plný doplňků. Najdeš v něm portrét Harryho s rodiči, knihu Historie magie a kouzelnickou hůlku. Napolohuj hlavu sovy, křídla i ocas. Potom ji usaď na ceduli s názvem ulice, na které žil Harry Potter s Dursleyovými. Na tvé výstavce se bude skutečně náramně vyjímat.

Malé čarodějky a čarodějové si jistě s radostí přehrají klasické scény z filmové série Harry Potter a vymyslí si vlastní magická dobrodružství. Pokud hledáte výjimečný dárek, pak jsou pro vás stavebnice od LEGO® Harry Potter™ tím pravým. Prostřednictvím oblíbených postav a stvoření totiž zachycují památné scény z filmů, takže vaše děti přenesou do světa kouzel. Pomocí LEGO® Harry Potter™ můžeš kouzlit, létat na koštěti nebo připravovat různé magické lektvary.

LEGO® Harry Potter™ je inspirováno sérií knih a filmů o mladém čaroději Harrym Potterovi. Nech se vtáhnout do tajemného světa čar a kouzel a pomoz Harrymu a jeho kamarádům bojovat proti nepřátelům.

Vlastnosti:

  • inspirováno sérií knih a filmů o Harry Potterovi.
  • svět plný akce a dobrodružství
  • přenášejí strhující akci z filmové série do reálného života! Oblíbené postavy a stvoření, parádní místa a báječné funkce a doplňky otevírají dětem bránu do magického světa Harryho Pottera
  • rozvíjí kreativitu a podporuje fantazii

Stavebnice určena všem tvůrčím dětem. Stavění z dílků trénuje trpělivost, stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku. Kostky LEGO® splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy, vysoce kvalitní materiál a přesnost jednotlivých dílků.

Obsah balení:

  • kostky k sestavení
  • doplňky
  • návod

Materiál: plast

Věk: 7+

Rozměry: 10 cm

Počet dílků: 337ks

Země původu: EU