Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
HRG2300
EAN (čárový kód):
6936685200043
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.55 kg
Objem:
62.15 l

Kompatibilní modely: iPhone řady 15 a Android
Připojení: Vestavěné kabelové připojení typu C k telefonu
Kompatibilní velikost telefonu (bez pouzdra):
110-185 mm na délku
Hloubka 13 mm nebo méně
Hloubka kamery telefonu ≤ 5 mm
3,5mm audio konektor: Ano
Hallovy tyčinky: Ano
Analogové spouště: Ano, magnetické snímače s Hallovým efektem
Tlačítka ABXY: Membránová, životnost 5 milionů kliknutí
Zadní tlačítka: Ano, 2 zadní tlačítka
Průchozí nabíjení: Ano (*Ne všechny telefony jsou podporovány)
Software pro přizpůsobení: Ano, aplikace GameSir (*Exkluzivní podpora systému Android)

Objevte nekonečné možnosti hraní s GameSir G8 Galileo, revolučním gamepadem, který překračuje hranice tradičního mobilního ovládání. Zatoužili jste někdy po tom, aby váš mobilní gaming dosáhl úrovně konzolového zážitku? S GameSir G8 Galileo se tento sen stává skutečností. Navržen pro váš iPhone 15 a Android, tento gamepad je ztělesněním nejnovějších technologií a ergonomického designu, které přenáší vaši hru do nových výšin.

Vychutnejte si nepřetržitou akci s průchozím nabíjením, které zajišťuje, že vaše hraní nebude nikdy přerušeno nedostatkem energie. Rozšiřitelný most a dostatečný prostor na zadní straně zaručují univerzální kompatibilitu s různými zařízeními, zatímco vyměnitelné magnetické přední desky umožňují snadnou personalizaci a výměnu podle vašeho stylu.

Navíc, s dvěma programovatelnými tlačítky na zadní straně a více možnostmi přizpůsobení prostřednictvím aplikace GameSir (s exkluzivní podporou pro Android), máte v ruce neomezený potenciál pro vylepšení vašeho herního arzenálu.

Nezůstávejte v pozadí, přidejte se k revoluci v mobilním hraní a předobjednejte si GameSir G8 Galileo ještě dnes!

  • Nepřekonatelná Ovládací Přesnost: S konzolově velkými páčkami a tlačítky získáváte precizní kontrolu, která vás katapultuje na vrchol žebříčků a dovolí vám dominovat každému souboji.
  • Nekonečná Hra bez Přerušení: Díky průchozímu nabíjení můžete hrát bez obav z vybití baterie, a tak se plně ponořit do vaší oblíbené hry.
  • Univerzální Kompatibilita: Rozšiřitelný most a dostatečný zadní prostor zajišťují, že GameSir G8 Galileo sedne jako ulitý k vašemu zařízení, ať už je to iPhone 15 nebo jakýkoliv Android telefon.
  • Odolnost a Dlouhověkost: GameSir™ Hall Tech s plnými Hall Effect senzory zaručuje, že vaše ovládání zůstane přesné a spolehlivé i po tisících hodinách hraní.
  • Maximální Přizpůsobení: Se dvěma programovatelnými tlačítky na zadní straně a vyměnitelnými magnetickými předními deskami, plus exkluzivními nastaveními přes GameSir App, bude váš G8 Galileo vypadat a fungovat přesně podle vašich představ.