Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

amiibo Zelda - Zelda (Tears of the Kingdom)

Z
Kód:
NIFA0113
EAN (čárový kód):
045496381141
Počet ks v balení:
16
Hmotnost:
0.09 kg
Objem:
2.52 l
Značka:
Nintendo

Už jste slyšeli o nové figurce amiibo Zelda od společnosti Nintendo? Tento unikátní doplněk k vašemu hernímu systému Nintendo Switch vás zavede na novou úroveň zážitků z hraní. 

amiibo Zelda - Zelda (Tears of the Kingdom) je nejen skvělou vizuální dekorací pro vaši herní stanici, ale také otevírá nové možnosti a rozšiřuje hráčský zážitek. S touto figurkou můžete získat nové kostýmy pro vaše postavy a tím vylepšit vaše herní dobrodružství. 

Hra The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom vám nabízí příležitost vytvořit si vlastní dobrodružství v rozlehlém království Hyrule. amiibo Zelda vám umožní vydat se na cestu po pevninských krajinách i tajemných ostrovech ve vzdušných výškách. Vaše cesta je jen na vás - můžete se vydat kamkoli, kde vás vaše představivost zavede. 

  • Rozšiřte své herní možnosti: amiibo Zelda otevírá nové možnosti hry v kompatibilních softwarových titulech Nintendo.
  • Personalizace: Tato figurka umožňuje hráčům vlastnit a ovládat své oblíbené postavy a zpřizpůsobit si tak herní zážitek.
  • Nadstandardní herní zážitek: Každý den můžete svou figurku amiibo naskenovat a získat tak v herním světě různé bonusy.
  • Kompatibilita: Figurka je kompatibilní s Nintendo Switch (pravý joy-con) WiiU (gamepad, levá strana pod d-pad) New Nintendo 3DS (spodní obrazovka) New Nintendo 3DS XL (spodní obrazovka)
  • Vysoká kvalita: Figurka amiibo Zelda je vyrobena s ohledem na detaily a kvalitu, což z ní činí skvělý sběratelský předmět pro fanoušky značky Nintendo.

Související zboží