Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

amiibo Smash Sora

Kód:
NIFA0697
EAN (čárový kód):
045496381189
Počet ks v balení:
16
Hmotnost:
0.09 kg
Objem:
2.22 l
Značka:
Nintendo

Připravte se na magické dobrodružství s amiibo Smash Sora a odemkněte svět, kde odvaha hraje klíčovou roli. S touto vysoce detailní figurkou amiibo, která ztělesňuje Sora, hlavního hrdinu ze série Kingdom Hearts, otevřete dveře do nespočetných příběhů a bitev ve světě Super Smash Bros. Sora, který má moc Keyblade, se spojí s Donaldem a Goofym na cestě napříč mnoha Disney světy, aby zastavil invazi Heartless a obnovil mír.

Amiibo Smash Sora není jen stylový sběratelský kousek, ale i klíč k rozšíření vašich herních horizontů. Přiložte figurku k Joy-Con ovladači Nintendo Switch a sledujte, jak Sora ožívá ve hře. Váš bojovník se může učit, růst a ukládat úrovně a přizpůsobení přímo do čipu ve spodní části figurky. Vezměte si Sora s sebou a předveďte svým přátelům, jak jste svého hrdinu zdokonalili!

  • Interaktivní dobrodružství: Přiložte amiibo Smash Sora k ovladači a přeneste jeho sílu přímo do vaší hry Super Smash Bros. Ultimate.
  • Učící se bojovník: Vaše amiibo figurka ukládá všechny úrovně a přizpůsobení, umožňuje Sora se stávat silnějším s každým bojem.
  • Kolekcionářský skvost: Detailní provedení figurky dělá z amiibo Smash Sora nejen herní doplněk, ale i cenný předmět pro sběratele.
  • Herní strategie na nové úrovni: Použijte Sora k analýze a zlepšení vašich bojových taktik díky jeho schopnosti učit se od vašeho herního stylu.
  • Přátelský společník: amiibo Smash Sora přináší kus srdce a odvahy do vašeho herního světa, vždy s přátelským úsměvem.

Objevte, jak amiibo Smash Sora přináší nejen zábavu a strategii, ale i kouzlo a přátelství do vašeho herního života. Nechte se unést příběhem, kde je každá bitva krokem k větší odvaze a síle. Amiibo Smash Sora vychází 16 února 2024, vaše dobrodružství nikdy neskončí!

Související zboží