Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

WiiU LEGO City Undercover

D
Kód:
NIUS4211
EAN (čárový kód):
045496331658
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.12 kg
Značka:
Nintendo

Parametr Popis
Žánr Adventura
Lokalizace Angličtina
PEGI 7
Platforma Wii U

Ve hře LEGO City Undercover pronásleduje Chase McCain, policista v utajení, nebezpečného zločince Rexe Furyho. Ten totiž spustit poslední vlnu zločinu v LEGO City. Spolu s Chasem se vydáte na pátrání do ulic zcela otevřeného města, které je celé postavené z LEGO kostiček.


Chase má k dispozici celou řadu převleků. Ty mu umožňují zůstat v utajení v nejrůznějších lokacích a dodají mu další možnost a schopnosti. Například jako horník získáte dynamit, který můžete použít k otevření zamčených dveří. Na stopě Rexovi využijete také jedinečné funkce Wii U GamePadu. Ten je v této hře využit jako komunikační zařízení, se kterým může Chase komunikovat s policejní centrálou a získat tak nové mise, informace a stopy. Využívá se však i pro zobrazení mapy, ovládání inventáře anebo pro skenování okolního prostředí.

Nyní k limitované edici. Ta vyjde k příležitosti vydání hry a bude v prodeji do vyprodání zásob. Kromě samotné hry pro Wii U bude obsahovat ještě exkluzivní LEGO postavičku Chase McCaina.

Související zboží