Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

D
Kód:
USPV644
EAN (čárový kód):
3307215742372
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
UbiSoft

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Plošinovka
Lokalizace Angličtina
PEGI 7
Platforma PS Vita

Na PS Vita se s novým dobrodružstvím vrací Rayman, nositel ocenění za plošinovku roku a držitel několika uměleckých a hudebních cen. Michel Ancel, slavný tvůrce her Rayman®, Beyond Good & Evil® a Raving Rabbids® propůjčil svou kreativitu nové úžasné plošinovce.


Vylepšení jádra UbiArt pak pomohlo vydláždit cestu pro novou detailnější grafiku a systém nasvícení.

Rayman, Barbara, Globox a Teensies se vydávají do čarovného lesa, kde nachází tajemný stan naplněný řadou úchvatných obrazů. Při bližším zkoumání se zdá, že každý obraz vypráví příběh z mýtického světa. Při prohlížení obrazu středověké krajiny je pak malba najednou vcucne a hrdinové se ocitnou v jiném světě, kde začíná jejich dobrodružství. Družina musí jednotlivými světy proběhnout, proskákat a probojovat se, aby tak odhalila tajemství všech legendárních obrazů.

• Využití možností systému Vita

Rayman Legends využívá potenciál systému PS Vita na maximum. Pomocí dotykové obrazovky můžete obraz přibližovat, likvidovat nepřátele a manipulovat s plošinami, prosekávat cestu a dělat spoustu dalších věcí. Využívat můžete také zadní dotykové plochy. Díky technologii gyroskopu můžete ve světě přesouvat otočné plošiny. Velká překvapení na vás ale teprve čekají!

• Kooperativní režim pro 2 hráče

Můžete hrát také se svými přáteli pomocí WIFI připojení. Jeden hráč bude hrát za Murfyho s dotykovou obrazovkou, druhý hráč bude mít k dispozici klasické ovládání.

• Online výzvy

Vyzvěte své přátele online v sérii výzev, které prověří vaše dovednosti a rychlost. Podívejte se do žebříčku a zjistěte, jak si vedete v porovnání se světem.

• Rayman je boží!

Skákejte v rytmu bubnu, boxujte v duchu basového podkresu nebo jezděte po laně během znění kytarového tónu. Klíčem k překonání hudebních map jsou načasování a rytmus. Zjistěte, jestli máte na to, abyste se stali hrdiny plošinovek.

• Sociální funkce

Svým skóre a schopnostmi se můžete pochlubit na Facebooku.

• Vylepšení jádra UbiArt

Jádro UbiArt rozšířilo své možnosti a nyní nabízí některé herní prvky ve 3D, nový systém nasvícení a nový systém vykreslování, který posouvá oceňovanou grafiku Raymana na novou úroveň.

• Oceňovaný tým je zpátky

Legendární tým oceněných grafiků, designerů a skladatelů se dal znovu dohromady, aby vytvořil nové světy, nové postavy a novou hudbu.

• Exkluzivní obsah

5 dotykových map a 2 hrdinové: Ray z Persie a Glob Cell.