Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PS4 Madden NFL 18

Kód:
EAP448415
EAN (čárový kód):
5030938121541
Počet ks v balení:
0
Hmotnost:
0.09 kg
Značka:
Electronic Arts

Parametr Popis
Žánr Sportovní
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Playstation 4

Nový Madden nabídne poprvé v historii filmovou příběhovou kampaň jménem Longshot. Jako mladík Devin Wade se budete snažit dostat do draftu NFL a splnit si tak svůj fotbalový sen. Kromě nového módu se můžeme samozřejmě těšit i na luxusní grafiku díky Frostbite enginu nebo novou týmovou online hru.

Nové MUT Squads

Online týmová hra je zpátky a lepší, než kdy dříve. Dejte dohromady kamarády a zahrajte si 3 vs 3 týmové zápasy v Madden Ultimate Team. Kombinujte své hráče a vytvořte ten nejlepší MUT tým. Poté si stačí vybrat jednu ze tří rolí: Kapitán ofenzívy, kapitán defenzívy a hlavní kouč. Každý člověk má na starost jinou důležitou činnost a proto dobře vybírejte.

Hrajte ty nejlepší opravdové zápasy

Vyběhněte na hřiště se svým oblíbeným týmem nebo si zahrajte ty nejlepší týdenní zápasy dle pravidelně aktualizovaných tabulek. Při hraní si můžete vybrat ze tří nových unikátních herních stylů, které se dokonale přizpůsobí vašim potřebám.