Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PC The Evil Within 2

Kód:
CEPC20220
EAN (čárový kód):
5055856416128
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
Bethesda

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Akční adventura
Lokalizace Angličtina
PEGI 18
Platforma PC

DOPORUČENÉ:
Operační systém: Windows 7/8.1/10 (64-bit verze)
Procesor: Intel Core i7-4770 / AMD Ryzen 5 1600X nebo lepší
Paměť: 16GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GTX 1060 6GB / AMD RX 480 8GB nebo lepší
Pevný disk: 40GB volného místa

Druhý díl The Evil Within slibuje ještě děsivější atmosféru a velmi psychadelický výlet za hranice normálnosti. V hlavní roli se vrací detektiv Sebastian Castellanos, který bude hledat ztracenou dceru. Hledání ho zavede na místa plná nočních můr, děsu a podivných událostí. 

NEJPODIVNĚJŠÍ NOČNÍ MŮRY
Ocitáte se v roli ne zrovna zkušeného detektiva jménem Sebastian Castellanos a dostáváte příležitost přímo se podílet na záchraně své dcery. V okamžiku se probouzíte ve světě plném těch nejděsivějších nočních můr. Abyste dokázali přivést vaši dceru zpět, budete muset nejprve odhalit temné počátky jednoho kdysi idylického městečka. 

TAJEMNÁ SPOLEČNOST
Detektiv Sebastian Castellanos přišel o všechno, stejně jako o svou dceru, Lily. Aby ji zachránil, je přinucen spolupracovat s tajemnou společností Mobius, která je přímo odpovědná za zničení Sebastianova dřívějšího života. Sebastian musí sestoupit do jedné z jejich příšerných výtvorů - do znepokojivého světa Union. Děsivé a smrtelné hrozby číhají za každým rohem a Sebastian se musí spoléhat na svou inteligenci, aby byl schopen přežít. Jedinou cestou ven je cesta dovnitř. 

ZPŮSOB PŘEŽITÍ
Ve světě The Evil Within 2 není nic takového, jako se na první pohled může zdát a tak je zkoumání na vlastní nebezpečí. Budete útočit ze stínů, utíkat jako o život nebo plýtvat cennými náboji? Způsob přežití je jen na vás. Úzkost a děs vás budou provázet celou hrou při průchodu pokřiveného světa naplněného strachem.