Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

17. 9. 2012, 3DS, DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Vydání Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2 pro Nintendo DS se nezadržitelně blíží a Nintendo dává fanouškům další důvod, proč se mají těšit. Hráči, kteří si zakoupí hru, budou mít možnost získat po omezenou dobu mýtického Pokémona Genesect přes Nintendo Wi-Fi Connection. V Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2 se hráči vrátí do regionu Unova a kde prožijí dobrodružství, které se odehrává dva roky po událostech z Pokémon Black Version a Pokémon White Version.

Genesect, nově objevený mýtický Pokémon byl nalezen ve 300 miliónů let staré zkamenělině. Je to kovovo-hmyzí Pokémon a má speciální útok - Techno Blast, který nemá žádný jiný známý Pokémon. Tento silný Pokémon bude k dispozici od 12. října 2012 do 12.listopadu 2012.

Region Unova prošel v Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2 mnoha změnami a přibudou nové věci, které najdete třeba v Black City a White Forest. White Treehollow se nachází ve White Forest v Pokémon White Version 2, zatímco Black Tower je nyní částí Black City v Pokémon Black Version 2. Obě lokality nabízejí pokročilé výzvy, hráči mohou změřit síly s náročnějšími Pokémony, posbírat zkušenostní body a předměty. Rozvržení White Treehollow a Black Tower je náhodně generované a proto vytváří jedinečný zážitek. Pokémon Black Version 2 a Pokémon White Version 2 vychází 12.října tohoto roku.

Více informací naleznete na webové stránce http://www.mojenintendo.cz a oficiální české Facebook stránce Nintendo clubu: http://www.facebook.com/nintendoclubcz.  E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.