Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

22. 3. 2013, 3DS, DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Hráči, kteří vlastní některou z konzolí systému Nintendo DS nebo Nintendo 3DS si mohou na vybraných místech stáhnout přes bezdrátové připojení dalšího mýtického Pokémona do své sbírky. Pokémon se jmenuje Meloetta, má level 50 a je vybaven speciálními bojovými pohyby Close Combat, Teeter Dance, Psychic, a Round.
Pokémon bude dostupný ke stažení od 22. března do 19. dubna na vybraných prodejnách (viz. seznam níže) a na Launch eventu k vydání hry LEGO City Undercover, který se koná 28. března v Praze v Muzeu Lega. 
Pro stažení Meloetty budete potřebovat svou hru Pokémon Black Version 2, Pokémon White Version 2, Pokémon Black Version nebo Pokémon White Version a konzoli Nitendo 3DS, Nintendo 3DS XL nebo některou z konzolí systému Nintendo DS.

Seznam míst, na kterých je možno stáhnout Pokémon Meloetta:
Gamehouse Praha, Nusle
JRC Chodov
JRC Nový Smíchov
JRC Letňany
JRC Zličín
JRC Černý Most
JRC Liberec
Puntanela Brno Olympia

Více informací naleznete na webové stránce http://www.mojenintendo.cz a oficiální české Facebook stránce Nintendo clubu: www.facebook.com/nintendoclubcz.  E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.