Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

25. 4. 2016, 3DS, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy, Wii U
 

Evropští majitelé amiibo figurek již brzy dostanou další možnost, jak své svěřence poslat do herní akce díky logické hře Mini Mario & Friends: amiibo Challenge, která dorazí na všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS a konzole Wii U jako zdarma stažitelný titul na Nintendo eShop již 28. dubna.

S první sadou vydanou v listopadu roku 2014 začaly amiibo figurky zprostředkovávat hráčům zcela nové zážitky s jejich oblíbenými kompatibilními Nintendo tituly. Použití amiibo s kompatibilní hrou je snadné. Stačí prostě figurku přiložit k čtecí plošce na Wii U GamePadu nebo New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL, případně k speciálnímu NFC Reader/Writer příslušenství v kombinaci se staršími handheldy z rodiny Nintendo 3DS. S více jak devadesáti amiibo figurkami k sesbírání a soupiskou přesahující pětadvacet kompatibilních titulů vydaných na evropském trhu, si lze s amiibo figurkami užít opravdu velké množství zábavy!

Nejnovější přírůstek do série kompatibilních her je pak titul Mini Mario & Friends: amiibo Challenge, který je možné hrát právě pouze za použití amiibo figurek. Hráči za pomoci dotykové obrazovky navádí mini hračku do cílových dveří každé úrovně pomocí přesouvání traverz a změn směru pohybu hraček tak, aby se vyhnuly všem nepřátelům, ostnům, Thwompům a jakýmkoliv dalším nebezpečím.

Zatímco pro hraní této hry může být použita jakákoliv amiibo figurka, některé amiibo figurky z Mario série odemknou mini hračky se speciálními schopnostmi, které řešitelé místních hádanek budou moci použít k přístupu do unikátních dveří a zpřístupnit si tak speciální úrovně. Speciální úrovně pak zpřístupní Mario, Luigi, Peach, Toad, Donkey Kong, Rosalina, Diddy Kong, Bowser, Bowser Jr. a Yoshi. Každý z těchto mini hrdinů má svou vlastní speciální schopnost, která jim umožní dostat se do speciálních úrovní i procházet ty normální zcela novými způsoby. Yoshi například umí pojídat nepřátele, Bowser Jr. se umí dostat přes nebezpečný terén a Rosalina se umí vznést.

Zažijte nový způsob využití svých amiibo figurek ve hře Mini Mario & Friends: amiibo Challenge, která bude již 28. dubna po celé Evropě volně ke stažení pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS a konzole Wii U!E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.