Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

15. 2. 2013, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Evropský launch novinky Pokémon Mystery Dungeon: Gates to Infinity pro Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL představuje obrovský svět obydlený pouze Pokémony. Vy se můžete již 17. května stát  jedním z nich a vybrat si, zda budete hrát za Pikachu, Snivy, Tepig, Oshawott nebo Axew.  
Vaším úkolem je probojovat se skrz Mystery Dungeony, které se na vaší cestě objeví a odhalit nepřátelská spiknutí, které sužují váš nový domov a jeho pokémoní obyvatele. Žádný z dungeonů se neobjeví na cestě dvakrát, čímž se vám nabízí nekonečné množství možností, do kterých se může váš příběh rozvinout.     
V této nové hře mohou hráči objevovat Mystery Dungeony pouze pomocí Magnagatů, tajemných portálů, které se aktivují pokud pomocí kamery Nintenda 3DS scanujete kulaté tvary z reálného světa, jako je fotbalový míč nebo ciferník hodin. Jakmile jednou  Magnagaty objevíte a vstoupíte skrz něj do nového Mystery Dungeonu. Předměty a peníze, které získáte při úspěšném splnění misí objevených za  Magnagaty můžete použít také v hlavním dobrodružství. 
Pokémon Mystery Dungeon: Gates to Infinity představuje také lokální multiplayer přes bezdrátové připojení, který umožňuje hrát dohromady až 4 hráčům. 
Pokémon Mystery Dungeon: Gates to Infinity bude na evropském trhu dostupný pro  Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL od 17. května.
Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz.  Případně navštivte: www.pokemon.co.uk/MysteryDungeon. 

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.