Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

20. 1. 2017, 3DS, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy
 

Oslavte začátek nového roku skvělým dobrodružstvím ve hře DRAGON QUEST VIII: Journey of the Cursed King, která dnes vychází na všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS. V tomto kapesním převyprávění DRAGON QUEST titulu, který tuto sérii představil Evropě, se mohou dobrodruzi těšit na větší a lepší příběh plný nových částí, vedlejších úkolů a dvojicí nových charakterů k naverbování. Ochutnávka tohoto epického dobrodružství na vás již teď čeká na našem YouTube kanále ve formě DRAGON QUEST VIII: Journey of the Cursed King launch traileru!

Když ďábelský šašek Dhoulmagus přijde do hradu Trodain a ukradne žezlo krále Troda, začne zanechávat ve svých stopách chaos, počínaje přeměnou jeho výsosti v trolla, princezny Medey v koně a všech obyvatel hradu v rostliny. Pouze jeden člen hradní stráže unikne kletbě a odvede krále a princeznu na výpravu za znovuzískáním žezla, překažením Dhoulmagusových ďábelských plánů a obnovou království Trodain.

Ať už hráči se hráči vydávají na nostalgickou cestu do světa DRAGON QUEST VIII: Journey of the Cursed King nebo jde o jejich první výpravu, můžou si užít zcela nový obsah, který jim odkryje více o podlém Dhoulmagusovi a hrdinovi, který se ho vydal zastavit. Všechny příběhové cut-scény jsou taktéž opatřené kompletním dabingem, a to včetně nového obsahu a nového alternativního konce.

Stejně jako nová dobrodružství pak na hráče čekají také nové postavy, konkrétně Red, bývalá rivalka hrdinova parťáka Yanguse a Morrie, majitel Monster arény. Chytáním monster pak mohou hráči vytvářet a trénovat své vlastní týmy, které následně mohou posílat právě do Monster arény. Silnější monstra znamenají silnější týmy a lepší strategie na cestě za zdoláním všech sedmi úrovní obtížnosti, a to včetně nové X obtížnosti.

Jsou zde ale i další vylepšení tohoto klasického dobrodružství. Například nová Quick Save funkce umožní hráčům kdykoliv pozastavit a uložit hru mimo souboje a cut-scény, zatímco Speed Up funkce umožní spěchajícím válečníkům válcovat monstra daleko svižnějším tempem.

Dobrodruzi mezi sebou můžou dokonce sdílet fotky ze svých výprav a své skutky mohou zvěčnit za pomoci celé řady speciálních póz, nálepek, filtrů a rámečků. Všechny tyto obrázky mohou být ukládány na SD kartu a sdílené skrze StreetPass s dalšími majiteli hry DRAGON QUEST VIII: Journey of the Cursed King, kteří jim mohou dát palec nahoru. Čím více palců nahoru hráči získají pro své fotky, tím větší je šance, že dostanou nové předměty. Více informací o těchto nových funkcích najdete na našem YouTube kanále ve formě DRAGON QUEST VIII: Journey if the Cursed King videa, představujícího nové herní prvky!

Začněte nový rok s novým RPG dobrodružstvím ve světě hry DRAGON QUEST VIII: Journey of the Cursed King, která je již v prodeji na všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS!E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.