Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

19. 4. 2013, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Představ si úžasné město, plné tvých zvířecích přátel, kde můžeš dělat téměř cokoliv, kde můžeš svou představivost nechat běžet na plné obrátky a upravit si svůj svět. Kdykoliv můžeš také navštívit tropický resort a zahrát si hry nebo relaxovat... Vítej ve světě Animal Crossing: New Leaf, kde jsi starostou svého vlastního města! Je tu exkluzivní hra pro systémy Nintendo 3DS, kterou budeš chtít mít neustále při sobě. Reálný čas totiž platí i ve hře a podle něj se můžeš podívat na různé události a potkávat různé přátele. To vše začíná již ani ne za dva měsíce, 14. června! 
Jak již bylo odhaleno v posledním Nintendo Directu, spolu s launchem této unikátní hry, která vzala Japonsko útokem, vyjde v Evropě i limitovaná edice Animal Crossing: New Leaf Nintendo 3DS XL. Tato speciální edice konzole Nintendo 3DS XL bude mít barevný design ve stylu Animal Crossing a bude dostupná s předinstalovanou hrou. Navíc bude také vydáno Nintendo 3DS XL v nové barvě Pink.
Ihned po vašem příjezdu do Animal Crossing: New Leaf se ocitnete v prestižní pozici, stanete se náhodou starostou města. Naštěstí je Isabelle po ruce, aby vám ukázala, jak to ve městě chodí. Vyšperkujte si své město a užijte si jeho slavnostní otevření.  Můžete si ve svém klubu uspořádat párty pro kamarády, dát si kafe ve své kavárně nebo si dát lázeň v Dream Spa a snít o městech jiných hráčů s celého světa. Jako starosta máte také právo zasahovat do fungování města i řešit jaké má předpisy. Tak proč třeba nemít otevřené obchody do noci, když jste sova a milujete nakupování, nebo mít plné město krásných kytek, které nepotřebují zalévat?
Můžete nařídit, co bude ve vašem městě postaveno a co v něm budete nosit. Tak proč nemít ten nejnovější outfit hned na sobě a nebo si dokonce nenavrhnout své vlastní oblečení a doplňky? Můžete je sdílet i s přáteli skrze QR kódy. Možná budete zezačátku bydlet ve stanu, ale brzy budete moct odhalit svůj architektonický talent a postavit si nový dům se spoustou vybavení a doplňků, které můžete každý den obměňovat a užívat si tak své vysněné sídlo.
Animal Crossing: New Leaf je také o komunikaci. Komunikujete jak ve hře se všemi praštěnými postavami, kteří se stěhují do i z vašeho města, nebo se skutečnými přáteli. S funkcí Happy Home Showcase můžete sdílet model svého domku s ostatními hráči, které potkáte i skrze StreetPass. Můžete také pozvat své přátele přes lokální nebo online připojení na návštěvu do vašeho města a sdílet s nimi různé hry, věci, které si mohou koupit. Můžete také všechny své zážitky zdokumentovat do 3D obrázků, kdekoliv chodíte a sdílet své vzpomínky s přáteli později. 
Ať už byste chtěli balenou hru z vašeho oblíbeného obchodu, nebo stahovatelnou verzi z Nintendo eShop, čas na to, posadit se za stůl starosty města se blíží. Animal Crossing: New Leaf bude na pultech evropských obchodů dostupná od 14. června. Hráči, kteří si předobjednají včas hru mohou získat figurku Isabelle s radnicí z limitované edice na památku začátku jejich nového života v roli starosty Animal Crossing: New Leaf. 
Fanoušci, kteří se těší na další detaily ze hry, mají již nyní spoustu příležitostí. První nabízí Twitter (http://www.twitter.com/AC_Isabelle), na kterém je Isabelle, jedna z hlavních postav ze hry, která čeká na příjezd nového starosty do města. Druhou je oficiální stránka na Facebooku pro Animal Crossing: New Leaf (http://www.facebook.com/AnimalCrossingUK), která nabízí nejnovější informace o hře. Oficiální webová stránka hry http://nintendo.co.uk/animalcrossing je již také spuštěna a nabízí kromě zajímavých informací i rozhovor  Iwata Asks, který přináší pohled vývojářů na hru. Pro více informací v českém jazyce navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.