Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

7. 6. 2016, 3DS, Nintendo, Novinka, Novinky, PC, Tiskové zprávy
 

Planet Popstar je mechanizována zlověstnými silami a je na Kirbym, aby jejich ďábelské plány zastavil již tento pátek, kdy hra Kirby: Planet Robobot vyjde na všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS. Tentokráte bude mít Kirby k dispozici Robobot brnění, které umí taktéž používat Copy schopnosti, čímž umožní našemu hrdinovi obrátit nepřátelské technologie proti útočníkům a zachránit tak den!

Za pomoci Robobot brnění může Kirby prozkoumávat planetu Popstar zcela novými způsoby jako je pohybování kulisami, přístup do nových oblastí a odkrývání tajemství za pomoci jeho užitečného hasáku. Skenováním nepřátelských schopností pak Robobot brnění může úplně změnit styl boje. Analyzováním nepřátel s “Jet“ Scan specifikací tak kupříkladu přejde do Jet módu, který Kirbymu umožní létat po obrazovce v shoot-‘em-up stylu, zatímco “Wheel” Scan specifikace promění Robobot brnění v auto, které může jezdit mezi popředím a pozadím obrazovky.

Sám Kirby taktéž může použít hned několik nových Copy schopností, přičemž hráči série Super Smash Bros. některé z nich zaručeně poznají. Spolknutím některých nepřátel bude moct Kirby používat pilulky a psací podložku jako “Doctor” Kirby, zatímco “ESP” schopnost umožní Kirbymu použít v boji sílu jeho mysli. Další Copy schopnosti pak mohou být jednou za úroveň aktivovány díky amiibo figurkám, které Kirbymu často dají schopnosti přiložené postavy. Například přiložením Kirby amiibo figurky ze Super Smash Bros. kolekce se z našeho růžového hrdiny stane “Smash Bros.” Kirby, který může používat celou řadu bojových chvatů.

 

Kirby: Planet Robobot už se dokázal pozitivně zapsat u tuzemských herních redakcí:

  • „Kirby: Planet Robobot je po delší době geniální 2D akce” – Bonusweb.cz
  • „Presne tento projekt je to pravé orechové palivo pre váš prenosný systém 3DS, ktoré hráča nasaje ako sám Kirby a premení ho na jedného z vlastných“ – CzechGamer.com

Společně se hrou Kirby: Planet Robobot vyjde také Kirby amiibo kolekce, složená z amiibo figurek Kirby, Waddle Dee, King Dedede a Meta Knight. Poslední tři figurky dají Kirbymu unikátní schopnosti a vzhledy založené na daných postavách, zatímco nová Kirby amiibo figurka dá našemu hrdinovi “UFO”  schopnosti, která ho nechá neomezeně se vznášet a útočit za pomoci silných paprskových útoků. Fanoušci, toužící získat tuto schopnost, pak mohou sáhnout přímo po Kirby: Planet Robobot - amiibo Bundle edici, která kromě kopie hry obsahuje také právě Kirby amiibo figurku z nové Kirby amiibo kolekce.

Kirby: Planet Robobot rozpoutá mechanické běsnění na všech zařízeních z rodiny Nintendo 3DS již 10. června, kdy robotické armády vtrhnou do Evropských herních obchodů. Kirby, Waddle Dee, King Dedede a Meta Knight amiibo figurky pak tuto invazi podpoří od stejného data, stejně jako limitovaná edice hry obsahující také Kirby amiibo figurku z nové Kirby kolekce!

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.