Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

2. 7. 2012, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

2.7.2012 - Nechte svou fantazii plynout toto léto kdy Freakyforms Deluxe Your Creations, Alive! vychází po celé Evropě na Nintendo 3DS dne 28.července 2012. Přiveďte k životu vaše vlastní bytosti, vytáhněte z hlubin Vaší mysli to nejúžasnější a stvořte něco skutečně jedinečného. Nazýváme je formee a jsou to bytosti vytvořené na rýsovacím prkně představující velkou paletu tvarů, částí těl a barev, které seskládáte dohromady. Jediným omezením je Vaše fantazie. Je to výstřední hra plná uživatelsky generovaného obsahu a má celou řadu nových funkcí pro Vaše potěšení. Existuje mnoho částí těl, ze kterých si můžete vybírat při navrhování svého formee, jako například křídla, která umožní formeemu létat, nebo kola, se kterými se bude lépe pohybovat na souši.

 
Poté, co jste si navrhli svého formeeho, je čas na průzkum Vaší planety a plnit výzvy, které tam na Vás čekají. Užijte si objevování nových částí těla a míst. Zkuste jíst ovoce, sbírat peníze, prozkoumávejte jeskyně. V každé nové jeskyni budete řešit riskantní úkol s cílem nalést drahokamy. Tím se odemknou Vaše nové schopnosti nazvané Special Actions. Ty přidají další část osobnosti Vašeho formee pomocí nových zvuků a animací.
 
Poprvé můžete ukázat své formee jiným uživatelům Nintendo 3DS v režimu pro více hráčů, sdílením přes StreetPass nebo přes QR kódy, které mohou být využity k importu formee do hry. Máte-li chuť dostat se blíže k těmto malým stvořením, dívat se, jak ožívají pomocí AR karty, je Freakyforms Deluxe Your Creations, Alive! hra přímo pro Vás. Také můžete využít Download Play, kdy se přítel může připojit do hry, aniž by ji vlastnil.
 
S plným využitím dotykové obrazovky a hrou Freakyforms Deluxe Your Creations, Alive! zažijete hodiny tvůrčí zábavy. Hra přijde na evropský trh 28. července 2012.
 
Více informací naleznete na webové stránce www.nintendo.com a oficiální české Facebook stránce Nintendo clubu: www.facebook.com/nintendoclubcz.  


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.