Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

31. 1. 2013, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Technologie 21. století přinesla zdánlivě nekonečné možnosti zůstat ve spojení s ostatními lidmi, ale nevytvořilo si tak mnoho lidí závislost na této výměně informací? Dr Kawashima’s Devilish Brain Training: Can you stay focused? je tu proto, aby vyřešil toto současné dilema ihned po té, co se objeví na pultech evropských obchodů exkluzivně pro Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL 12. dubna 2013.  
Myšlenka, která se skrývá za Devilish Brain Training, hrou, která byla vyvinuta ve spolupráci s odborníkem na neurologii Dr. Ryuta Kawashimou, je potrénovat si mozkové závity zajímavými úkoly.  Třetí z této herní série, které se dosud prodalo více než 15 milionů kopií napříč Evropou, vám přináší cvičení s důrazem na dovednosti jako je koncentrace a krátkodobá paměť, která je založena na tom, kolik jste schopni dočasně použít informací. Během hraní zajímavých cvičení pár minut denně budete postupovat hrou a za několik týdnů budete mít možnost pozorovat zlepšení svých schopností.
Devilish Brain Training nabízí 30 cvičení a miniher, z nichž 18 je naprosto nových, které se dynamicky přizpůsobují na míru přímo vašim schopnostem. Například Devilish Calculations vás vyzve, abyste odpověděli na jeden matematický problém, zatímco se musíte zároveň soustředit na další v pořadí. Tyto otázky přicházejí těžší a rychleji a vy se musíte koncentrovat a pamatovat si informace ze hry, abyste neudělali žádnou chybu. 
Devilish Mice vás vyzve současně sledovat cestu několika myší, zatímco je honí kočky.  Zní to jednoduše, ale právě toto cvičení vyžaduje nevídanou dávku koncentrace. Pokud jedno ze cvičení nezvládnete a dosáhnete špatného výsledku, hra vám dynamicky přizpůsobí úroveň dalších cvičení podle vašich aktuálních výsledků. 
Pro další informace o nadcházejícím uvedení Devilish Brain Training na trh sledujte nejnovější interview Iwata Asks, ve které se dozvíte co dalšího se skrývá za hrou. Nechybí ani rozhovor se Dr Kawashimou.
Dr Kawashima’s Devilish Brain Training: Can you stay focused? Je kombinace cvičení a her navržená tak, abychom si potrénovali způsob, jakým se prodrat přetížením a závislostí na informacích, která  v dnešní době panuje, a potrénovat svou schopnost soustředit se.  Neváhejte a začněte svůj trénink hned 12. dubna, kdy přichází hra na evropský trh exkluzivně pro Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL.
Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz.  Interview Iwata Asks naleznete zde: http://iwataasks.co.uk

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.