Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

27. 9. 2013, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Nintendo ohlásilo, že Bravely Default, dychtivě očekávaný RPG titul od Square Enix pro rodinu konzolí Nintendo 3DS,bude ve vylepšené edici vydán do konce roku 2013. Tato vylepšená edice s názvem Bravely Default: For The Sequel in Japan, se může pochlubit vylepšeními oproti originálu, včetně grafického vyčištění, jakým jsou například animace postav během konverzací a lepší uživatelské rozhraní a nastavení složitosti se třemi novými úrovněmi a možností nastavení jaké nepřátele budete potkávat. Hráči si mpohou vybrat mezi Japonským a novými anglickým soundtrackem, text na obrazovce může být zobrazen také ve francouzštině, italštině, němčině či španělštině.
Nintendo vydá sérii trailerů k Bravely Default, které představí evropským hráčům očekávanou hru. První z nich naleznete zde http://youtu.be/-bXzIeZ-14w.
Kód pro vložení:
<iframe width="960" height="720" src="//www.youtube.com/embed/-bXzIeZ-14w" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Více informací v českém jazyce navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz. 

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.