Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

23. 1. 2014, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Ve hře Yoshi‘s New Island vás čeká okouzlující dobrodružství plné zlatých mincí, třepetavých skoků a nespočet nepřátel, které můžete spolykat. Nejnovější pokračování série plošinovek s Yoshim vychází pro rodinu konzolí Nintendo 3DS 14.března 2014. Ostrovy jsou vykreslené v různých uměleckých stylech, které ilustrují pohádkový půvab Yoshi světů. V rámci Yoshi‘s New Island  se budete muset vypořádat s velkými i malými nepřáteli ve snaze zajistit bezpečné shledaní Baby Maria s jeho bratrem.

Příběh hry Yoshi‘s New Island je pokračováním Super Nintendo titulu Super Mario World 2: Yoshi‘s Island. Titul je zasazen do nové lokality zvané Egg Island. V této nové kapitole je Baby Luigi opět unesen. Na klanu Yoshi je tedy udržet Baby Maria mimo nebezpečí a vydat se na pátrací misi.

Yoshi fanoušci, kteří by si chtěli zamluvit své Egg Island dobrodružství, si mohou předobjednat Yoshi’s New Island před vydáním hry a získat u vybraných partnerů "Egg-stra" herní pouzdro v podobě Yoshi vejce - ideální způsob, jak ochránit Vaše karty s Nintendo 3DS hrami nebo jiné cenné předměty. Ať už jste fanoušky Yoshi her od dob Super Mario World 2: Yoshi‘s Island, nebo poprvé házíte vajíčka v Yoshiho eskapádách, připravte se na magickou cestu začínající14. března. To je totiž den, kdy vychází Yoshi‘s New Island (exkluzivně pro rodinu konzolí Nintendo 3DS).E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.