Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

8. 11. 2012, Nintendo, Tiskové zprávy, Wii U
 

Nintendo dnes odhalilo další informace o hře Nintendo Land, která vychází na novou domácí herní konzoli Wii U. Ta si klade za cíl pobavit hráče jakéhokoliv věku a vtáhnout je do světa herní zábavy samotné či s přáteli v multiplayer módu. S originálními způsoby použití ovladače Wii U GamePad mohou majitelé Wii U se hrou Nintendo Land poznat virtuální park se 12 herními atrakcemi. Každá z nich je inspirována jednou z populární herních sérií od Nintenda.  Hra Nintendo Land i nova herní konzole Wii U přichází na evropský trh 30. listopadu.

Jako doplnění k již dříve ohlášeným detailům o Mario Chase, Metroid Blast, Luigi’s Ghost Mansion, The Legend of Zelda: Battle Quest, Pikmin Adventure, Animal Crossing: Sweet Day, Donkey Kong’s Crash Course, Takamaru’s Ninja Castle a Balloon Trip Breeze, Nintendo představilo následující informace o Yoshi’s Fruit Cart, Octopus Dance a Captain Falcon’s Twister Race:
  • Yoshi’s Fruit Cart: Použitím dotykového displeje GamePadu a stylusu mají hráči za úkol namalovat pro Yoshiho cestu skrz úroveň. Pouze pokud se podíváte na TV obrazovku, uvidíte ovoce, které musíte sesbírat a překážky, které musíte překonat na cestě k cíli. Tato atrakce ze hry Nintendo Land je skvělým příkladem využití integrované druhé obrazovky, kterou ke konzoli Wii U nabízí nový tabletový ovladač GamePad.
  • Captain Falcon’s Twister Race: Tato atrakce z Nintendo Land je určena pro jednoho hráče a je založena na závodní sérii F-Zero. Hráč vidí na GamePadu své vozidlo z nadhledu a má za úkol ho držet ve svislé poloze a řídit tak, aby projel hladce zatáčkami a klikatými stezkami včas na nejbližší checkpoint. Pokud přejedete přes dash plates, naberete pořádnou rychlost a všechny překážky jako jsou hroty, víry, ostatní vozidla nebo dokonce bomby se před vámi dají na útěk.
  • Octopus Dance: V této další atrakci používají hráči GamePad aby předvedli zrcadlově taneční pohyby, které ukazuje taneční instruktor přímo z hlubin moře. Úkolem je neustále sledovat a napodobovat jeho pohyby na GamePadu. Zajímavá je zde I interakce mezi GamePadem a televizí – hráči musí přepínat mezi oběma pohledy, protože nikdy neví, který je pro ně aktuálně důležitější.  

Nintendo Land přichází na trh v rámci balení Wii U Premium Pack 30. listopadu. Dostupná bude také samotná konzole ve Wii U Basic Packu a  samotný software Nintendo Land.

Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz. 


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.