Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

14. 8. 2012, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Fanoušci klasických her s Mariem se mohou těšit na zlaté léto, které přijde 17. srpna spolu s uvedením hry New Super Mario Bros. 2 pro  Nintendo 3DS a Nintendo 3DS XL na trh. Princezna Peach je opět v nebezpečí a Mario s Luigim ji musí zachránit. Tentokrát však houbové království, přeplněné mincemi, praská doslova ve švech. I s novými předměty, které vylepší vaše schopnosti a dokáží změnit okolní svět ve zlato v různých  herních modech, bude splnění cíle nasbírání milionu mincí  velkým oříškem i pro ty nejostřílenější fanoušky Maria.

 
New Super Mario Bros. 2 je první klasická plošinovka s Mariem, která byla vyvinuta speciálně pro systém Nintendo 3DS. S více než osmdesáti zbrusu novými úrovněmi, plnými skrytých částí a předmětů, které musíte objevit, je tato hra tradiční Mariovkou s několika podstatnými zlatými rozdíly. Poprvé z her této série musíte nasbírat nepředstavitelný jeden milion mincí. Naštěstí jsou tu tři nové zlaté předměty, které jsou vám na cestě k dispozici.
 
První z nich je zlatá kytka, která změní Maria ve zlatého. To mu umožní střílet zlaté ohnivé koule, které přemění nepřátele i kostky v mince. Jako druhé vylepšení mohou fanoušci Maria, kteří jsou dostatečně rychlí, přeměnit 10 mincí z těchto kostek, v jednu speciální zlatou kostku. Tu si může Mario nasadit na hlavu a zatímco běží dál, je odměňován proudem mincí dokud není zlato v kostce vyčerpáno. A do třetice pokud zahlédnete v průběhu hry  zlatý kroužek a dokážete jím proskočit, přemění se všichni nepřátelé na obrazovce ve zlaté. Dostanete z nich tak další mince v průběhu hry a pokud je porazíte, vysypou vám ještě více ceného zlata.
 
New Super Mario Bros. 2si také zachovává některé klasické předměty, které fanoušci Maria milují nejvíce. Třeba lístek ze hry Super Mario Bros. 3, vyvinutý již pro NES, odmění Maria převlekem v Mývala a dovolí Mariovi po krátkou dobu létat. Mario s ním může také plout vzduchem a útočit ocáskem na nepřátele i rozbíjet kostky.
 
New super Mario Bros. 2 je také první hra Super Mario pro přenosnou herní konzoli, která nabízí Co-op Play mod hry. Se dvěma systémy Nintendo 3DS a dvěma hrami New Super Mario Bros. 2 můžete s kamarádem hrát jako Mario a Luigi a zachránit spolu princeznu Peach. Na cestě vám pomohou tři speciální pohyby, které jsou určeny pro kooperační mod hry a pomohou vám projít všemi úrovněmi dohromady. Mince, které sesbíráte v Co-op Play modu se počítají oběma hráčům, takže neváhejte a najděte si kamaráda, který vám s nasbíráním jednoho miliónu mincí pomůže.
 
Nový Coin Rush mod, ve kterém je vaším cílem nasbírat co nejvíce mincí aniž byste udělali nějakou chybu, ve vás jistě probudí soutěživost. Závod přes tři náhodně vybrané úrovně s vědomím, že máte pouze jediný život a zároveň musíte být nejrychlejší, protože zbylý čas je na konci přepočítán na mince, vás jistě nenechá v klidu. Váš výsledek se uloží do paměti sytému, můžete ho sdílet skrze StreetPass s ostatními uživateli, které potkáte a soutěžit o nejlepší skóre.  Soutěživé a kooperační prvky  Coin Rush a Co-op Play modu vás zcela jistě nalákají hrát hru i po té, co jste již zachránili princeznu Peach.
 
New Super Mario Bros. 2 bude dostupný na pultech obchodů napříč Evropou od 17. srpna.
 
Pro více informací navštivte náš web  nebo nás sledujte na facebooku


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.