Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

29. 9. 2015, 3DS, Nintendo, Novinky, Tiskové zprávy
 

Nintendo Selects je edice populárních her společnosti Nintendo nabízených za skvělou cenu. Ať už chcete vyzkoušet některou ze starších her nebo jenom hledáte skvělý dárek na Vánoce, mezi Nintendo Selects tituly si zaručeně vyberete. K dosavadním více jak dvaceti klasickým Wii titulům, které už si můžete nyní užít na konzolích Wii a Wii U, se pak tato rodina už 16. října rozroste také o Nintendo 3DS tituly, které budou hratelné na všech zařízeních z rodiny Nintendo 3DS včetně handheldu Nintendo 2DS.

Nintendo of Europe tedy znovu vydá šest nejpopulárnějších her pro Nintendo 3DS, kterých se doposud v Evropě prodalo více než 3.8 milionů kusů, a to:

 

The Legend of Zelda: A Link Between Worlds: Následovník klasického Super NES titulu z roku 1992 The Legend of Zelda: A Link to the Past, se vrací s novým dobrodružstvím z království Hyrule. Vyzbrojen novými předměty a schopností pohybovat se po zdech jako malba musí Link pokořit nebezpečné dungeony a obnovit mír ve dvou zcela odlišných světech.

Star Fox 64 3D: Star Fox tým se vrací v jedné ze svých nejdůležitějších misí, která v evropě původně vyšla pod názvem Lylat Wars. Prostřílejte se skrze eskadry vašich nepřátel a manévrujte skrze zničená města a husté meteoritické roje nebo vyzvěte vaše přátele v lokálním multiplayeru této akcí nabité 3D střílečce.

nintendogs + cats: Chtěli jste si někdy hrát se štěňátky a koťátky na dlani vlastní ruky? Starat se o různá plemena, učit je nejrůznější triky, podnikat s nimi rozličné aktivity a zkrášlovat je množstvím doplňků? Tak to je jedna ze tří verzí hry nintendogs + cats (French Bulldog, Toy Poodle a Golden Retriever) něco přesně pro vás. V každé verzi dostanete na začátku vždy rozdílná plemena, ale nezoufejte, postupem času si vždy odemknete všechna.

Mario Tennis Open: Vzrušující tenisová akce až pro čtyři hráče online nebo v rámci lokálního multiplayeru. Porazte vaše oponenty za pomoci všech známých i neznámých tenisových triků a donuťe je zlomit tenisovou raketu vejpůl!

Yoshi’s New Island: Yoshi a Baby Mario se znovu setkávají v plošinovce plné klasické Yoshi hratelnosti zabalené do snových grafických designů. Vyražte na lov nespočtu předmětů k sesbírání a probíjejte se skrze překážky za pomoci nových Mega Eggdozers.

Mario Party: Island Tour: Party do kapsy! Užijte si 80 úžasných nových miniher a podělte se o zábavu s kamarády skrze Download Play, díky kterému se mohou téhle party s jednou kopií hry zúčastnit až 4 hráči.

 

Majitele zařízení z rodiny Nintendo 3DS včetně handheldů Nintendo 2DS se tak mohou již 16. října, kdy těchto šest Nintendo 3DS titulů v edici Nintendo Selects dorazí na pulty obchodů, těšit na skvělé hry za vynikající ceny.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.