Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

27. 3. 2013, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy, Wii U
 

Od tohoto týdne má Mariův mladší bratr Luigi šanci zazářit v dobrodružství ve strašidelném domě s názvem Luigi´s Mansion pro konzole řady Nintendo 3DS. To přichází na trh tento týden 28. března a je tak prvním titulem v roku plném Luigiho, kterých jich v dalších měsících přinese s touto oblíbenou postavou ještě několik. 
Luigi´s Mansion 2 vám přináší šanci stát se hrdinou v kresleném dobrodružství i přesto, že Luigi je vlastně tak trochu zbabělec! Vydejte se do několika domů plných drzých duchů a záhadných hádanek se kterými se musíte poprat, abyste získali zpět všechny kousky Dark Moon. Použijte svůj vysavač Poltergust 5000 k pohlcení všech škodlivých duchů nebo Dark-Light Device, který vám pomůže odhalit schované poklady a získat je do vaší rostoucí sbírky! Navíc si k tomu užijete nový lokální i online multiplayer mód, kde se můžete dát dohromady s až čtyřmi přáteli a vypořádat se spolu s výzvami Thrill Tower.
I kritici napříč Evropou si již Luigi´s Mansion 2 užívají, jak je vidět z jejich pozitivních reecenzí: 
The Telegraph, 5 z 5 –  “Hra jako žádná jiná.”
 IGN, 9.3 z 10 – “Luigi´s Mansion 2 by mohlo být pouhé pokračování, ale místo toho je hrou, která ukazuje, že do ni Nintendo vsadilo jen to nejlepší. Je to hra, která nezbytně nesmí chybět v čím dál více impresivním line-upu Nintenda.”  
CVG, 9.2 z 10 – “Nutnost pro všechny, co mají 3DS.”
Pocket Gamer, 9 z 10 – “Toto pokračování originální hry pro GameCube je nezbytné na 3DS a troufám si dokonce říct, že je to hra, kvůli které si stojí za to koupit konzoli.”
Jak již ohlásil prezident Nintendo Satoru Iwata během poslední prezentace Nintendo Direct, 2013 je rok Luigiho, plný titulů s touto originální postavou. Pro systémy Nintendo 3DS vyjde v Evropě další úplně nový RPG titul s Mariem a Luigim toto léto.  V této hře vejdete do Luigiho snů a budete muset rozluštit hádanky a bojovat se spousty nepřátel s několika postavami luigiho. Luigi bude také zářit v Mario Golf: World Tour, který bude na trhu také toto léto. Na Wii U se můžete do roku Luigiho připojit hned teď i v Miiverse a sdílet své zážitky s Luigiho fanoušky z celého světa. 
Oslavte 28. března začátek roku Luigiho s Luigi´s Mansion 2 v obalu, který září ve tmě.  
Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz.  Webovou stránku Luigi’s Mansion 2 naleznete zde: http://www.nintendo.co.uk/luigismansion2, prezentaci Mr. Miyamota naleznete ve videu: http://youtu.be/nsSFodffoUI. 

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.