Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

30. 6. 2016, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy, Wii U
 

Červenec bude vlajkovým měsícem pro všechny fanoušky hry Splatoon na konzoli Wii U díky řadě eventů, oslavujících tuto unikátní střílečku společnosti Nintendo. Těšit se tak můžete na finální Splatfest, živý koncert používající speciální projekční techniky na výstavě Japan Expo v Paříži a vydání pěti nových amiibo figurek včetně samotných Squid Sisters, Callie a Marie.

Splatfesty jsou pravidelné eventy, ve kterých hráči hlasují ohledně životně důležitých otázek jako například: jsou lepší psi nebo kočky? Je pizza s ananasem delikatesa či zločin proti olihňovosti. Jakmile si hráči zvolí stranu, zformují týmy s podobně smýšlejícími Inklingy a snaží se svůj názor prosadit na bojišti. Finální rozhodnutí ale bude pořádná fuška. Fanoušci Splatoonu totiž budou muset učinit to vůbec nejtěžší rozhodnutí a vybrat si svou oblíbenou Squid Sister! Bude to Callie nebo Marie? Inklingové z Evropy a severní Ameriky budou mít možnost bojovat za svou favoritku od 22. července a 11:00 středoevropského letního času do 24. července a 11:00 středoevropského letního času. Už samotná volba je neskutečně náročná a lze předpokládat, že boje budou o to urputnější a zábavnější!

Účastníky předchozích Splatfestů teď Miiverse komunita pro Art Academy zve, aby poslali své kresby zachycující jejich vzpomínky na tyto události za pomoci možností her ze série Art Academy. Uzávěrka je 13. července a opravdu mimořádné kousky budou později vystavené na oficiální Splatoon Facebook stránce.

Před tímto rozhodujícím Splatfestem Callie a Marie vůbec poprvé navštíví Evropu, aby zde 8. července vystoupily na koncertu v rámci výstavy pařížského Japan Expa. Za pomoci speciální projekce a za doprovodu živé kapely tak Callie a Marie vystoupí na Karasu pódiu ve 13:45 středoevropského letního času. Fanoušci z celé Evropy budou moct několik hodin po skončení koncertu zhlédnout záznam na YouTube kanálu společnosti Nintendo.

Pátek 8. července pak bude šťastným dnem pro všechny Splatoon nadšence, díky vydání nových Splatoon amiibo figurek. Callie a Marie konečně dostanou své vlastní amiibo figurky, které bude možné zakoupit samostatně nebo v rámci speciálního double packu. Dále vyjdou v omezených počtech také nové barevné verze amiibo figurek Inkling Girl, Inkling Boy a Inkling Squid. Přiložením amiibo figurek Callie nebo Marie k Wii U GamePadu dostanou hráči svůj vlastní koncert na Inkopilis Plaza s řadou písniček na výběr, včetně jediného exkluzivního sóla pro amiibo figurky obou sester.

A jako barevnou tečku za celým měsícem si budou moct fanoušci Karaoke od 28. července ve hře Wii Karaoke U by JOYSOUND vyzpívat svá olihní srdce u třech nejznámějších písniček Squid Sisters - “City of Colour”, “Ink Me Up” a “Calamari Inkantation”.

Všichni, kteří se ještě nestačili vrhnout do víru barvičkového šílenství, které Splatoon představuje, si pak mohou svůj debut na místních bojištích usnadnit za pomoci oficiální série s názvem Splatoon – Top Tips! videos, která pokrývá všechny základní schopnosti, které by měli místní hráči zvládnout od jednoho z hlavních vývojářů této hry, Tsubasi Sakaguchiho.

Finální Splatfest, první živý koncert Squid Sisters mimo Japonsko, nové Callie a Marie amiibo figurky a mnohem víc dělá z července opravdu speciální měsíc pro všechny fanoušky hry Splatoon, unikátní střílečky exkluzivně vydané pro konzoli Wii U!E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.