Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

23. 10. 2013, Nintendo, Tiskové zprávy, Wii U
 

Předvánoční čas si užijí hlavně ti, kteří se těší na pestrou zábavu za rozumnou cenu. Na trh přichází nové tři balení her s konzolí Wii U. Všechny nové bundly mají hry, které opravdu rozjedou jakoukoliv párty. Nechybí mezi nimi ani Wii Party U a Just Dance 2014, nebo jiné balení s New Super Mario Bros. U a New Super Luigi U. 
Od 8. listopadu bude na trhu jako první Mario & Luigi Premium Pack,  který hráčům nabídne New Super Mario Bros. U i New Super Luigi U přibalené jako 2 v 1 po boku černého Premium Packu Wii U konzole s 32GB* pamětí a Wii U GamePad ovladačem. V New Super Mario Bros. U je vaším úkolem proběhnout, přeskákat neo jen tak projít celou cestu skrz rozsáhlou mapu světa plnou výzev a různých herních módů. V New Super Luigi U najdete dalších 82 úrovní na míru přizpůsobených Luigimu. Zdánlivě nečekané skoky, nečekaně schované Star Coins a časový limit 100 vteřin na dokončení každého kola bude totiž opravdu rychlé dobrodružství.
Od 15. listopadu bude k dostání Wii Party U Basic Pack, ideální volba pro rodiny, která obsahuje bílou konzoli Wii U s 8GB** pamětí, bílý Wii U GamePad, ovladač Wii Remote Plus, Sensor Bar a disk se hrou Wii Party U, která samostatně vychází 25. listopadu a hrou Nintendo Land***, která je již v prodeji. S Wii Party U si užijete širokou škálu her ideálních pro přátele i rodiny u kterých se doslova zaseknete. Je zde množství rychlých miniher i delších domácích her při kterých zapojíte i ovladače Wii U GamePad a Wii Remote Plus. Jsou zde také hry v GamePad Party módu, při kterých vaše pozornost směřuje pouze na obrazovku Wii U GamePadu, jako například u stolního fotbálku. Vrhněte se do mixu stolních her, kvízů a pohybových her s Wii Party U, které nabízí  téměř nekonečné možnosti zábavy pro vás a vaše přátele!

Jako poslední vychází 22. listopadu Just Dance 2014 Basic Pack, se kterým roztančíte celý pokoj. Balení zahrnuje bílou konzoli Wii U s 8GB** pamětí, bílý Wii U GamePad, ovladač Wii Remote Plus, Sensor Bar a disky se hrami Just Dance 2014 a Nintendo Land. Užijte si všechny atrakce v Nintendo zábavném parku nebo protančete noc s přáteli se 40 novými písničkami – od nejnovějších hitů až po oblíbenou klasiku. V sérii si také můžete poprvé zahrát v online multiplayeru. V módu World Dance Floor vytáhněte své nejoblíbenější pohyby proti ostatním tanečníkům z celého světa nebo v Party Master módu využijte Wii U GamePad a vybírejte další pohyby a písničky k tanci.


Poznámky
* Celková paměť  (ze které je 25 GB volného místa)
** Celková paměť  (ze které je 3 GB volného místa) 
*** Nintendo Land přišlo v Evropě na trh spolu s  konzolí Wii  U, nabízí hráčům objevovat  virtuální zábavní park s 12 atrakcemi, z nichž každá je inspirována populárními sériemi od Nintenda. Od Luigi’s Ghost Mansion po Donkey Kong’s Crash Course, nabízí Nintendo Land hodiny zábavy pro jednoho i vice hráčů.

Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz. E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.