Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

30. 10. 2013, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Měsíc listopad bude pro fanoušky Nintenda velmi významný, díky ohlášení dvou nových, tematicky laděných konzolí Nintendo 3DS XL. Jejich design je inspirován motivy ze série The Legend of Zelda a také Mariovým věrným bratrem, Luigim. Jedna z konzolí tedy představuje ideální způsob, jak si užít vzrušující dobrodružství ve hře The Legend of Zelda: A Link Between Worlds a ta druhá je skvělou připomínkou toho, že rok 2013 je rok Luigiho. Obě konzole v Evropě vyjdou v listopadu.

Luigi bude mít náskok a dorazí 1. listopadu v balení LUIGI SPECIAL EDITION Nintendo 3DS XL. Základní barvou je sice bílá, avšak Luigi po celé konzoli zanechal stopy. Celá je totiž pokryta jeho siluetami ve dvou odstínech Luigiho oblíbené barvy – zelené! Rok 2013, kdy Luigi oslavil 30. výročí svého debutu v rámci série Mario Bros., byl pro mladšího brášku velmi hektický. V tomto roce jsme ho totiž mohli vidět hned v několika 3DS titulech, jako například Luigi’s Mansion a Mario & Luigi: Dream Team Bros., kde moc Snícího Luigiho představuje klíč k poražení starého nepřítele Bowsera a přízračného netopýřího krále Antasmy. Na Wii U se pak „zelený“ bráška ocitá v hlavní roli hry New Super Luigi U, což je plošinovka s 82 úrovněmi ušitými na míru jeho schopnostem.

Fanoušci Zeldy, kteří netrpělivě očekávají 22. listopad, kdy vyjde The Legend of Zelda: A Link Between Worlds, si budou moci v tom samém dni pořídit Nintendo 3DS XL The Legend of Zelda: A Link Between Worlds Limited Edition. Balení bude obsahovat kód na stažení hry, kterou si fanoušci budou moci stáhnout z Nintendo eShop a začít tak ihned své dobrodružství.

Konzole je opatřena motivem, který pozná každý fanoušek série The Legend of Zelda. Vrchní kryt a vnitřek konzole je vyveden v ikonické zlaté barvě a spodek je černý. Vršek i spodek je pak ozdoben logem Triforce. Když se konzole otevře, vytvoří se dvojí Triforce logo – symbol nové hry!

Ve hře The Legend of Zelda: A Link Between Worlds, která navazuje na příběh SNES klasiky z roku 1992  The Legend of Zelda: A Link to the Past, zažijete zcela nové dobrodružství v království Hyrule. Link také získává novou schopnost – může se proměnit v kresbu a pohybovat se tak po zdech, což přidává nový rozměr při řešení nápaditých hádanek. Další nové aspekty zahrnují větší svobodu ve výběru, s kterým dungeonem začnete dřív. Většina důležitých předmětů bude k dispozici velmi brzy po začátku hraní v obchodu, který vede Ravio. Ten vám umožní si koupit, či pronajmout výbavu předtím, než se vydáte za dalším dobrodružstvím.

Poslední zprávou týkající se věcí kolem Zeldy, je informace ohledně oboustranného přebalu fyzické kopie hry The Legend of Zelda: A Link Between Worlds, která vychází 22. listopadu. Fanoušci si budou moci vybrat mezi klasickým zlatým a celobarevným motivem. Takže jak veteráni, tak i nováčky série The Legend of Zelda si budou moci vybrat, jak nový přírůstek legendární série vystaví na své poličce!

Pro více informací navštivte http://www.mojenintendo.cz nebo nás sledujte na facebooku na www.facebook.com/nintendoclubcz. E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.