Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

22. 3. 2017, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy
 

Již tento víkend si mohou majitelé nové konzole Nintendo Switch, hardwaru s nejúspěšnějším evropským startem v historii společnosti Nintendo, vyzkoušet multiplayerovou akci Splatoon 2 v rámci Splatoon 2 Global Testfire eventu. Tuto speciální demoverzi si mohou hráči z Nintendo eShopu zdarma stáhnout již teď!

V daných časech od 24. do 26. března si tak hráči budou moct užít Turf Wars zápasy 4 na 4 proti dalším Inklingům na dvou mapách (The Reef a Mussleforge Fitness), stejně jako otestovat nové zbraně jako například Splat Dualies nebo předělané verze ikonického Splat Rolleru či Splat Chargeru.

Global Testfire bude probíhat v následujících časech:

Pátek 24. března

·         20:00 až 20:59 středoevropského času

Sobota 25. března

·         4:00 až 4:59 středoevropského času

·         12:00 až 12:59 středoevropského času

·         20:00 až 20:59 středoevropského času

Neděle 26. března

·         5:00 až 5:59 středoevropského letního času

·         13:00 až 13:59 středoevropského letního času

 

Splatoon 2 je pokračováním populární akční hry společnosti Nintendo, postavené na zabírání území rozstřikováním inkoustu všude okolo, ve kterém se Inklingové vrací v barvitých bitvách 4 na 4, které jsou vhodné pro hráče všech věkových kategorií a schopností.

Hráči si mohou vyzkoušet úchvatný multiplayer v pohodlí svého obývacího pokoje s konzolí Nintendo Switch umístěnou v dokovací stanici v rámci TV módu nebo na cestách v Handheld či Tabletop módu. Jak ovladače Joy-Con tak Nintendo Switch Pro Controller lze navíc použít k ovládání za pomoci gyroskopu, který hráčům umožňuje lepší míření a rozšířenou kontrolu. Nové zbraně a mapy přidávají další taktickou hloubku a poskytují nové strategické možnosti.

Nezapomeňte sledovat oficiální Splatoon Facebook stránku pro průběžné aktualizace přímo z Squid Research Labu!E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.