Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

16. 7. 2012, 3DS, Tiskové zprávy
 

16.července 2012 – SEGA s potěšením oznamuje, že hlavní postava animované komedie, kterou vyvíjí Walt Disney Animation Studios, se objeví  po boku ježka Sonica v očekávané závodní hře Sonic & All-Stars Racing Transformed. Vzrušující závodní dobrodružství umožňuje hráčům závodit po zemi, ve vzduchu i po vodě na tratích, inspirovaných klasickými SEGA videohrami. Unikátní vozidlo Wreck – It Ralpha zároveň s All Stars utváří jednu z nejlepších závodů. Vyzkoušet své schopnosti budete moci například proti Sonicovi, AiAi a Danica Patrick, jak v singleplayerovém, tak multiplayerovém módu. 

„Wreck-It Ralph bude skvělý doplněk k hvězdnému obsazení v Sonic & All-Stars Transformed.“  řekl Masanao Maeda, předseda představenstva a generální obsahový řiditel SEGA of America. „Disney vytvořil jedinečný filmový zážitek, který osloví hráče všech věkových kategorií. Mít Wreck-It Ralpha v Sonic & All-Stars Racing Transformed je splněný sen.“ řekl Rich Moore, režisér animovaného celovečerního filmu Wreck-It Ralph. „ Film je vyroben k poctě videoher, které jsem miloval už jako dítě, včetně Sonica the Hedgehog. A proto můžeme najít Wreck-It Ralpha po boku Sonica a dalších ikonických SEGA postav, což je neuvěřitelně vzrušující nejen pro mě, ale i pro fanoušky.“

Sonic & All Racing Transformed bude k dispozici na Xbox 360 od společnosti Microsoft, PlayStation 3 a PlayStation Vita handheld, Nintendo 3DS handheld letos v litopadu.
 
Pro více informací sledujte náš facebook https://www.facebook.com/SegaCZ


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.