Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

14. 9. 2018, Nintendo, Nintendo Labo, Tiskové zprávy
 

Je čas brázdit silnice, potápět se a létat s Nintendo Labo Toy-Con 03: Vehicle Kit, nejnovějším přírůstkem do řady Nintendo Labo interaktivních „udělej si sám” zážitků s využitím konzole Nintendo Switch*. Nintendo Labo Toy-Con 03: Vehicle Kit overview video můžete zhlédnout na zde.

Nová sada obsahuje podklady k sestavení několika jedinečných projektů nazývaných Toy-Con: auto, letadlo, ponorku, sprej, pedál a dva klíče. Stavěním těchto projektů však zábava pouze začíná.

V Adventure – módu pro jednoho nebo více hráčů**, který je exkluzivně pro Nintendo Labo: Vehicle Kit – mohou hráči objevovat velký tajemný svět zasněžených hor, města budoucnosti a dokonce archeologických ruin. Navigovat po světě je stejně jednoduché jako skočit za volant Toy-Con Auta, popadnout knipl Toy-Con Letadla nebo kroutit kormidlem Toy-Con Ponorky. Pro přepnutí z jednoho dopravního prostředku na druhý jednoduše vyměňte Toy-Con Klíč, abyste pokračovali v průzkumu ať už po zemi, ve vzduchu nebo v moři.

Každý z těchto tří dopravních prostředků sady Nintendo Labo: Vehicle Kit se ovládá jinak – pomocí vlastních ovládacích prvků a speciálních schopností. Z ponorky vystřelíte hákovací kotvu, letadlo protočíte a shazujete z něj rakety, autíčko postavíte na zadní kola a vysunete z něj pilové kotouče. Všechny tyto schopnosti a mnohem více můžete využít při aktivitách rozmístěných po obrovském pestrém virtuálním světě.

Široký výběr her, které Vehicle Kit nabízí, vám zaručí spoustu zábavy. V Rally hráči projíždí checkpointy, aby dojeli do cíle; Circuit je závodní hra s vychytávkou – hráči na soupeře střílí pěsti; Slot Car je klasická hra ovládaná pouze s pomocí Toy-Con Pedálu a v Battle se závodníci s ostatními hráči perou jeden proti jednomu v automobilové bitce.

Customizace je nedílnou součástí vašeho Nintendo Labo: Vehicle Kit zážitku. V Paint Studiu hráči vytvoří Toy-Con Sprej a s ním si přizpůsobí své dopravní prostředky a řidiče ve hře. Když hráči jemně zatřepou Toy-Con Sprejem, skutečně uslyší “kuličku” uvnitř, jak barvu míchá. V Toy-Con Garáži mohou hráči objevovat, jak Nintendo Labo funguje, experimentovat s novými způsoby hraní a vytvářet nové věci. Součástí Toy-Con Garáže je Custom Controls - nový prvek, který umožňuje hráčům vytvářet si své vlastní ovladače k hraní pomocí běžných věcí v domácnosti. Použitím houbičky a sešitu například mohou ti vynalézaví postavit přídavný Toy-Con Pedál pro svého kamaráda. Představivosti se meze nekladou.

 

S Toy-Con Autem a Pedálem a po stažení aktualizace pro Mario Kart 8 Deluxe na Nintendo Switch***  mohou hráči od 19. září závodit proti svým kamarádům. Udělejte si přehled o novém způsobu hraní v Playing Mario Kart 8 Deluxe with the Nintendo Labo: Vehicle Kit at gamescom 2018 videu. Hráči mají také možnost hrát Mario Kart 8 Deluxe pomocí Toy-Con Motorky sady Nintendo Labo: Variety Kit.

 

Nezapomeňte se podívat na sady Nintendo Labo: Variety Kit a Nintendo Labo: Robot Kit, které jsou také dostupné. Pro více informací o Nintendo Labo navštivte http://www.mojenintendo.cz/nintendo-labo/

 

Tvořte různé dopravní prostředky, hrajte v záhadném světě a objevujte nové způsoby ovládání s Nintendo Labo Toy-Con 03: Vehicle Kitem, nyní v prodeji.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.